Yardım C7 Işletim Sistemini Sildim Phoneix Ölü Flash Seçeneği Devre Dışı .!

Sponsorlu Bağlantılar

blsm_mr

Üye
    Konu Sahibi
C7 Işletim Sistemini Sildim Phoneix Ölü Flash Seçeneği Devre Dışı .!

________________________________________________________________________________
s
elamün aleyküm arkadaşlar benim C7 nin yazılımını sildim son sürümü atmak için flash atılırken sıkıntı çıktı kapattım bilgisayarı telefon halen yazılımsız duruyo ölü flash atmaya kalktım phoneixte dead flash seçeneği devre dışı seçemiyorum ... Yardımcı olursanız sevinirim
Selametle
------------------------------------------

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Forumdan phoenix'i indirip yeniden kur

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Anlatım mevcut..

blsm_mr

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar phoneixi kökten kayıt defterindende kaldırıp bidaha maxi cepte yayınlananı kurdum yine olmadı forumdaki anlatımda ölü flash seçeneği tıklanıyor bende ölü flash seçeneği devre dışı :( 1 haftadan beri telefon elimde kaldı .... Lütfen bir yardım edin telefoncuya sordum 20 TL dedi o kadar para zor bulunur bende :((

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
arkadaşlar phoneixi kökten kayıt defterindende kaldırıp bidaha maxi cepte yayınlananı kurdum yine olmadı forumdaki anlatımda ölü flash seçeneği tıklanıyor bende ölü flash seçeneği devre dışı :( 1 haftadan beri telefon elimde kaldı .... Lütfen bir yardım edin telefoncuya sordum 20 TL dedi o kadar para zor bulunur bende :((
başka bilgisayarla dene

• Beğen
Tepkiler: blsm_mr
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Birşeyleri eksik yaptığın içindir bence

• Beğen

blsm_mr

Üye
    Konu Sahibi
onu çözdüm bu sefer başka bi hata veriyo dp1 dp2 hatası

hizan

hizan

Üye
arkadaşım bu gün nete girdim ama sen şu ana kadar henüz yoksun yardım edecektim.

• Beğen
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Herşeyi eksiksiz kurduğuna eminmisin

• Beğen
Kayahan14

Kayahan14

Üye
No connection da olucak usb1 de falan değil