Yardım C7 GPS DURDUK YERE BOZULDU

Sponsorlu Bağlantılar

menzil34

Üye
    Konu Sahibi
C7 GPS DURDUK YERE BOZULDU
Merhaba,

Yaklaşık 2 senedir bu teli kullanıyorum ve iyice çıldırtamaya başladı beni. Önce kendi kendine uygulama silmeler şimdide durduk yere gps bulamama. İlk önce foursquare adlı programda sorunu farkettim gps hatası veriyordu bakıyorum gps işareti aktif sonra navigasyonu denedim ve bir türlü konumumu bulamıyorum. Uzun bir süredir program indirmedim ve ayarları kontrol ettim herşey düzgün haritaların tümünü güncelledim. Format atmadan bu sorunu nasıl çözebilirim?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Nokia symbian için desteğini kesti haritalar bölümünüde kapatacaktı ama kapandımı bilmiyorum sorun bu yüzden olabilir. istiyosan temizinden bir format ya da flaş at sorun devam ediyomu birde öyle bak başka çözüm gelmiyor aklıma

ersncak42

Üye
Merhaba,

Yaklaşık 2 senedir bu teli kullanıyorum ve iyice çıldırtamaya başladı beni. Önce kendi kendine uygulama silmeler şimdide durduk yere gps bulamama. İlk önce foursquare adlı programda sorunu farkettim gps hatası veriyordu bakıyorum gps işareti aktif sonra navigasyonu denedim ve bir türlü konumumu bulamıyorum. Uzun bir süredir program indirmedim ve ayarları kontrol ettim herşey düzgün haritaların tümünü güncelledim. Format atmadan bu sorunu nasıl çözebilirim?
evdeysen gps zor çeker önce haritaları aç balkona veya cam kenarına geç 10 saniye içinde buluyor :-)

menzil34

Üye
    Konu Sahibi
Nokia symbian için desteğini kesti haritalar bölümünüde kapatacaktı ama kapandımı bilmiyorum sorun bu yüzden olabilir. istiyosan temizinden bir format ya da flaş at sorun devam ediyomu birde öyle bak başka çözüm gelmiyor aklıma

Teşekkürler sanıyorum başka çare yok yada temelli şu yarı akıllı sistemi terk etme zamanı geldi :)

evdeysen gps zor çeker önce haritaları aç balkona veya cam kenarına geç 10 saniye içinde buluyor :-)

Dışarda evde dağda tepede arabada sokakta her yerde denedim maalesef :)

Hasand.

Hasand.

Üye
FORMAT ATFormat at veya dead flash at olmadı ben de c7 kullanıyorum hıc oyle sorun yok . EN son çare google maps yukle

• Beğen
Tepkiler: menzil34
sLeepLe

sLeepLe

Üye
foursquare bazen öyle sorun yapıyordu bende de ama buluyodu sonradan haritalarada girdim sorun yok bende bence sen temiz bi flaş at telefona

menzil34

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü arkadaşalr önce bi hard format attım sonra ovi üzerinden belleye güncelledim navigasyonda foursquarede herşey sorunsuz artık :)

Üst Alt