C7 de mesaj yazma sorunu?

• 17 Nisan 2011
  • 2603 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar uzun süredir c7 kullanıyorum ama bazene verdiği bir hata var ki insanın canını çok sıkıyor.. arkadaşlar mesaj yazarken T9da yazınca uzun kelimelerde atıyor virüs taraması yapıyorum virüs görmüyor,tlfu resetliyorum olmuyor :( ayrıca format atmayı göze alamıyorum onca resim müzik video gidecek,ve dikkat ettim bir arkadaştan buletoothla şarkı aldıktan sonra böyle oldu bu alet,acaba virüs mü var diye o şarkıları sildim düzelmedi?ne yapacağım başına böyle birşey gelen varsa nasıl atlattı acaba?? yardımlarınızı bkliyorum çok moral bozucu bir durum bu

Yazan: cgrylmz7
  2. aynı sorun bendede var. şimdilik çözümü t9 kapatmak veya yatay modda mesaj yazmak. ben yatay modda yazıyorum.

bu sorun bence son güncelleme ile geldi.sen ne zaman güncelledin cihazı en son sürümün ne ?

http://www.maxicep.com/symbian-3-de...saj-yazma-ekrani-birden-kapaniyor-476097.html

----------Eklendi @ 21:43:56 ---------- Yazıldı @ 21:42:42 ----------

bt ile alakası yoktur. 4.5 aydır kullanıyorum bt ile ne birşey gönderdim nede aldım.

3. ben cihazı 4 aydır kullanıyorum bu sorun iki kez başıma geldi birinde arkadaşımdan aldığım şarkıyı sildim düzeldi,hatta ikinci kez bu sorunu verdiğinde gidip internet kafede format attım tüm rehber ve dosyalarım silinmesi uğruna ama yinede düzelmedi,yetkili servise gittim iki üç güne geçer diye saçma yardımda bulundular (!),şimdi napcagım bilemiyorum gerçekten sinirim bozuluyor bu durumlara,aynı şekilde bende yatay modda yazıyorum ama t9a alışınca yatay mod bile bazen zorluyor insanı,ama şmdilik idare edeceğim avea hatta 5700a taktım c7de turkcell var mesaj yazmıyorum zaten turkcellden ama 24nisanda mesaj paketim tanımlanck asıl can sıkıntısı ondan sonra başlayacak,ayrıca bugun sunu farkettim wi-fi kullanırken aynı şey oluyor t9da yazınca atıyor,acaba tlf rami falanmı yetmiyor ki o esnda :S

4. alakası yok ram yetmemesiyle.
    wifi açık veya kapalı fark etmiyor. uzun kelimelerde atıyor. wifi açık hiç mesajda yazmadım gerçi.
    ha bu arada sadece mesajlarda değil. not yazmayı dene ? veya internette sörf yaparken yaz bakalım.

ben yataya alıştım. dikey q gelene kadar idare edecegim. eğer dikey q gelmezse. yani anna bize gelmezse. babayı alır nokia.direk satacagım.

5. dediğim gibi wifide bile kullanırken arama yaparken bile yazınca 5 6 harften sonra direk atıyor ve otomatk olarak wi-fi kapnıyor,böyle bir sorunda var,nokia bnce akıllı tlf konusunda sınıfta kalıyor :(

6. bu sorun son güncelleme ile gelmiş. t9 sözcük girme ile alakalı bi sorunmuş. nokia servisiyle konuştum öyle dedilker. symbian anna ile düzeltilecekmiş ağustos ayında. onun dışında sorun düzelmiyormuş. t9 kapalı kullanmayı öneriyorlarmış.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 05:08