C7 Belle - Mobil Veri Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
C7 Belle - Mobil Veri Sorunu
C7yi iyi güzel belle versiyonunu kurdum. Ancak avea internet yada avea wap/gprs bağlantılarına bağlanamıyorum. setting wizardda kaldırılmış sanırım ordanda da alamıyorum bağlantı ayarlarını. Sorunumu nasıl çözebilirim bilen var mı? :S

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Aveaya ayarlar için mesaj at

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
attım, ayarları mesaj atıcaz diye mesaj atıyorlar ama gelen giden yok..

n000k

n000k

Üye
ayarlardan mobil veriyi açık yaptınmı dostum?.. telefon ayarlarından bağlantı ya gir ve orda yine ayarlar bölümünden mobil veriyi açık yap. ve mobil veri kullanımn. izin veri de kendi ülkem/bölgem yap

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
evet, zaten ilk onlara baktım ama sorun yok onlarda..

----------Eklendi @ 17:36:25 ---------- Yazıldı @ 17:28:39 ----------

evvet halettim sonunda :D şimdiden bu sorunu yaşayacak çok arkadaş olacağını düşünüyorum. olay şuymuş ki belleye geçince "vpn ayarlarımız" değişiyor. nokia sağolsun bu vpn ayarlarını bize sağlıyor :) belleye geçince vpn ayarlarımızın sürümüde yükselmiş, sürümü düşürünce "annadaki vpn" yükleyince düzeldi :) kısacası;

sitesinden dosyayı indirin ve telefonunuza kurun. telefonu kapatıp açın oldu :)

teşekkürler nokia büyüklüğünü yine gösterdin.. hem belle hem bu ayarlar için çok teşekkürler.. :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
düzelmesine sevindim.. dediğim gibi belle kullanmak herkesin hakkı :oke: sadece risk almayanlara üzülüyorum bekleyerek kendilerini daha çok sinir ederler.

SilentOne

SilentOne

Üye
ya bizde nie yok :(

duman61

duman61

Üye
off demeyin şunu ya c6-01 in suçu ne? :D

polluxea♪

polluxea♪

Üye
:kop: