C7-00 Hafıza Kartı Kullanılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ciwan__47

ciwan__47

Üye
    Konu Sahibi
C7-00 Hafıza Kartı Kullanılmıyor
başlıkta dedigim gibi hafıza kartı takılı ama okunmuyor diyor. çalışıyordu normal bi şekilde sonradan kendiliginden oyle oldu.. pc'ye taktım yine gormedim telefona takılı bi şekilde bagladım yine olmadı hafıza kartını ayrı da taktım yine olmadi.. telefonda kullanılmıyor diyor.. pcye bagladıgım da ise hiç bi tepki vermiyor pc.. bozuk falan da demiyor gormuyor bu konuda ne yapmalıyım yada ne yapabilirim.... yardımlarınızı bekliyorum tşk ederim...

pansiyonn

Üye
bende de olmuştu, önce formatla sonra belge,müzik,resim vb. at içine, birkaç kez ovi ile bağlan çözülür sorun

bqtan

Üye
bendede aynı sorun var, bilgisayara bağladım telefonu, sağ alttan güvenli bir şekilde çıakrt dedim, çıkartıktan sonra telefondan hafıza kartına girdiğimde bütün dosyalar bozulmuştu saçma saçma isimler olmuştu örneğin BL%GH& gibi isimler, tekrar bilgisayara bağladım ve biiçimlendir dedim, bağlantıyı kes deyip çıakrdım yine bu sefer hiç görmedi hafıza kartını, pc ye bağladım pc de görmedi hala devam ediyor problem. ++ olarak hafıza kartını telefona taktığımda telefonu kapatıyor ve açamıyorum telefonu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hafıza kartınızı win7 yüklü bir bilgisayar ile biçimlendirin sonra kullanabilirsiniz inşallah.

bqtan

Üye
win 7 yle biçimlendirmiştim zaten ama dediğim gibi bu sefer ne telefon gördü nede bilgisayar gördü hafıza kartını :S

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
win 7 yle biçimlendirmiştim zaten ama dediğim gibi bu sefer ne telefon gördü nede bilgisayar gördü hafıza kartını :S
İlginç win7 de biçimlendirme yaptıktan sonra normal olarak kullanabiliyoruz, başka bir sıkıntı olabilir kartı başka telefonda deneme imkanın oldumu.

bqtan

Üye
evet başka telefonlarla da denedim onlardada sürekli biçimlendir diyor her biçimlendirdiğinde tekrar biçimlendiriyor ama sorun çözülmüyor aldığım yere götürdüm yapamadılar yenisini verdiler sorun yok artık :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun.

uribaju

uribaju

Üye
banada olmuştu çok uğraşmıştım zamanında çözümü h.kartını değiştirmekte buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt