c6-01 Wi-fi'den internete bağlanamıyorum

• 1 Ekim 2012
  • 3043 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Wi-fi ağına bağlanıyorum ama internete bağlanamıyorum. İnternet tarayıcısı, opera mini, opera mobile, tweetian, fmobi vs hiçbiri wi-fi ağı üzerinden internete bağlanmıyor. Nasıl düzelir bu? Modem'de sorun yok çünkü bilgisayar internete bağlanıyor.

Düzenle: Bir de wi-fi ağına bağlanırken artık her seferinde şifre soruyor. Önceden bir kere şifreyi girdim mi artık şifreyi girmeden direkt bağlanabiliyordum.

Yazan: anadolumm
  2. bağlantı ayarlarını biraz kurcala :)

3. kurcaladım erişim noktalarını falan hep kontrol ettim, tekrar ayarladım, bişeyler yaptım, ama olmadı. atladığım bişey mi var acaba :hmmm

4. tarayıcıların çerez parola ayarlarını açık yap

5. onlar da açık. ne yaptıysam bağlanamadım. en son joikuspot programını yüklemiştim. o etkilemiş olabilir mi? sildim ama düzelmedi. soft format mı atsam

6. erişim noktası seçecek olduğunda modemini grmüyor mu?

7. modemi görüyor ayarları yapıyorum ama internete bağlanmıyor. neyse ben önce internet paketimi bitireyim ondan sonra soft format atacam

8. tarayıcıdan baglantı yı her zaman sor yap operadan gelişmişten standart veya baglanmak istedigin şebekeyi seç

9. ne yaptım bilmiyorum ama şimdi kontrol ettiğimde düzelmiş buldum bağlanıyo :) ilgilendiğiniz için sağolun

10. bende de aynı sorun oldu ama 2 hafta oldu kullanamıyorum düzelmedi yok. c6-01 internet paketi aldığımdan beri böyle. nasıl çözdüğünü anlayabildin mi?

11. şu an aynı sorun bende var :( 5 gün oldu en sonunda net paketi aldım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 11:56