c6-01 Wi-fi'den internete bağlanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 Wi-fi'den internete bağlanamıyorum
Wi-fi ağına bağlanıyorum ama internete bağlanamıyorum. İnternet tarayıcısı, opera mini, opera mobile, tweetian, fmobi vs hiçbiri wi-fi ağı üzerinden internete bağlanmıyor. Nasıl düzelir bu? Modem'de sorun yok çünkü bilgisayar internete bağlanıyor.

Düzenle: Bir de wi-fi ağına bağlanırken artık her seferinde şifre soruyor. Önceden bir kere şifreyi girdim mi artık şifreyi girmeden direkt bağlanabiliyordum.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bağlantı ayarlarını biraz kurcala :)

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
kurcaladım erişim noktalarını falan hep kontrol ettim, tekrar ayarladım, bişeyler yaptım, ama olmadı. atladığım bişey mi var acaba :hmmm

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tarayıcıların çerez parola ayarlarını açık yap

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5319375' Alıntı:
tarayıcıların çerez parola ayarlarını açık yap

onlar da açık. ne yaptıysam bağlanamadım. en son joikuspot programını yüklemiştim. o etkilemiş olabilir mi? sildim ama düzelmedi. soft format mı atsam

bytllh

bytllh

Üye
erişim noktası seçecek olduğunda modemini grmüyor mu?

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
erişim noktası seçecek olduğunda modemini grmüyor mu?

modemi görüyor ayarları yapıyorum ama internete bağlanmıyor. neyse ben önce internet paketimi bitireyim ondan sonra soft format atacam

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tarayıcıdan baglantı yı her zaman sor yap operadan gelişmişten standart veya baglanmak istedigin şebekeyi seç

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
ne yaptım bilmiyorum ama şimdi kontrol ettiğimde düzelmiş buldum bağlanıyo :) ilgilendiğiniz için sağolun

bayil32076

Üye
ne yaptım bilmiyorum ama şimdi kontrol ettiğimde düzelmiş buldum bağlanıyo :) ilgilendiğiniz için sağolun
bende de aynı sorun oldu ama 2 hafta oldu kullanamıyorum düzelmedi yok. c6-01 internet paketi aldığımdan beri böyle. nasıl çözdüğünü anlayabildin mi?

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
şu an aynı sorun bende var :( 5 gün oldu en sonunda net paketi aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt