5800 Wi-Fi' ye Bağlanma Hatası! [Lütfen YARDIM Edin!]. [21.10.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

tahoma43

Üye
    Konu Sahibi
5800 Wi-Fi' ye Bağlanma Hatası! [Lütfen YARDIM Edin!]. [21.10.2012]
Tel. Markası: NOKİA
Tel. Model : 5800 XM

HATA RAPORU:

Ben telefonumdan WLAN Sihitbazına giriyorum. Ordan bizim WireLess .Net'e bağlan diyorum. Şifre soruyor. Şifremi düzgünce giriyorum. Yukarıda Wi-Fi simgesi çıkıyo ama .Net' e bağlanmıyor. Tekrar kendi modemin ismi ZyXEL42sysn>Seçenekler>Bağlan diyorum, bu seferde "Hata: Zaten ağa bağlısınız!" diyor. Yukarıdaki simgeye tıklıyorum orada simge var bağlantı yazısı yok. Ne yapablirim? Garanti bitmeden servise mi göndersem? tavisyelerinizi bekliyorum...

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
ayarlar-bağlantı-hedefler bölümünden senin modemi sil ve tekrar bağlanmaya çalış

anılbaran

anılbaran

Üye
:hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu wireless sorunları genelde modem ile alakalı çıkıyor. Modemi görmen ve şifre girmen yetmeyebilir. Belki mac adresinede erişim izni vermen gerekebilir.
Birde başka bir yerde farklı bir modem ile bağlantı kurmayı dene.

tahoma43

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizin hepsini yaptım ama olmuyor. Telefonu aldığım yere sorum Wi-Fi anteni kırlmış olabilir Garanti'ye yolla dedi.

ejderha4248

ejderha4248

Üye
Tel. Markası: NOKİA
Tel. Model : 5800 XM

HATA RAPORU:

Ben telefonumdan WLAN Sihitbazına giriyorum. Ordan bizim WireLess .Net'e bağlan diyorum. Şifre soruyor. Şifremi düzgünce giriyorum. Yukarıda Wi-Fi simgesi çıkıyo ama .Net' e bağlanmıyor. Tekrar kendi modemin ismi ZyXEL42sysn>Seçenekler>Bağlan diyorum, bu seferde "Hata: Zaten ağa bağlısınız!" diyor. Yukarıdaki simgeye tıklıyorum orada simge var bağlantı yazısı yok. Ne yapablirim? Garanti bitmeden servise mi göndersem? tavisyelerinizi bekliyorum...

Kardeş aynı sorun bendede vardı ne şebekeden nede kablosuz ağdan internete giremiyordum
Sorun kurdugum antivirüs programlarında biriymiş
Menüden fabrika ayarlarına yükle dedim olmadı
Hafıza kartını biçimlendirdim(formatladım) ve arama ekranından *#7370# (formatlama)kodunu yazdım telefon kendini yeniden başlattı (açılması 2-3 dakika sürdü) teledon harbiden formatlandı ve düzeldi .
Tüm tel.numaralarından mesajlara, müziklerden kurdugun uylamalara kardar tüm bilgiler silindi

msnhell

Üye
evet formatla buyuk ıhtımalle duzelir. Erişim noktasından kaynaklı olabılme olasılığı yuksek tum erişim noktalarını sil sonra tekrar modemi bul. Gsm şirketleri modem ayarlarını yolladıklarından kendı ayarları dışında gırmeye olanak vermıyorlar. Snn wifi buluyor baglıyor ama internete izin vermıyor yapılandırma ayarları gsm operatörünün ayzrları oldugundan. Ben bu sıkıntıyı bööle çözmenş öneririm.

harunakn

Üye
bu sorun modemle ilgili wifiye bağlandıktan sonra o simgenin üzerine tıkla "Easy Wlan" yazısı olucak onun çözümü bilgisyarda

crazyumut95

crazyumut95

Üye
Yazılımı yeniden yüklemen gerekiyo bende de aynısı oldu phoenix le yeni yazılım yükledim oldu 1 hafta önce yaptım