C6 01 Sorunum var

Sponsorlu Bağlantılar

Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
C6 01 Sorunum var
Merhaba Bundan 5 -6 ay önce usb kablosunu takın diye bir sıkıntı yaşamıştım , hatırlamıyorum ama ya hard format yada flash atarak bu sorunu halletmiştim. Bugün ise yine aynı sorunla karşılaştım laptopumdan yine flash atayım dedim yeniden başlattım telimi ve usb kablosunu taktım birde baktım telefonun açma tuşuna bastım ve ekran karıncalı bir şekilde duruyor başka hiç bir şey yok :S evde internetimde yok acil bir şekilde yardım gerekiyor şimdiden teşekkür ederim.. :(

Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Kanka simdi duzeldi fakat usb kablosunu gormuyo bu kezde flash atamiyorumUyuz oldum yaa zirt pirt kablo yu tak kablo yu tak .. OfBide bu navifirm cakisiyor muCalisiyormu yaniİsacım şimdi dün akşam diş fırçasına kolonya sürüp temizledim usb girişini o sorun ortadan kalktı şimdi tek sorun menü tuşuna basınca no tuşuna basmışım gibi kapat ve saire çıkıyor bunun nedeni ne acaba telefoncuya verip temizletsem hallolurmu ki :/

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
dostum telefonu değiştir daha iyi :) güvenilir bir telefoncu varsa tanıdığın götür :)

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Kanka ne almamı önerirsin

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
imkanın varsa z1 al veya daha düşük bütçeli olarak s4 mini al imkanın yoksa hiçbirini almad:)

Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Tmm kanka tşk ederim :)

@Safak

@Safak

Üye
lumia al android cop

Jan

Jan

Üye