C6-01 Kullanıcıları ne yaptıysam sorunu çözemedim. Lütfen yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cglr_izmir

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Kullanıcıları ne yaptıysam sorunu çözemedim. Lütfen yardım.
Arkadaşlar telefonda ajandaya bakarken birden şebeke gidiverdi ve telefon sim kart kaydı yapılamadı diye bir hata vermeye başladı. çözüm için şu yolları denedim

Sim kartı başka bir telefona taktım denedim kartta hiçbir sorun yok.

Başka bir sim kartı telefonuma taktım denedim telefonda hiçbir sorun yok.

yani telefonum ilginç bir şekilde yalnızca benim sim kartımı okumuyor ve sim kart kaydı yapılamadı hatası veriyor. diğer sim kartlarda sorun yok.

Orjinal telefon ayarlarına döndüm sorun çözülmedi.

Hard format attım sorun yine çözülmedi.

saatlerdir uğraşıyorum hiç bir çözüm bulamadım. interneti tarumar ettim çözüm yok.

neden olmuş olabilir sorun. var mıdır bir yolu. cvp verenlere şimdiden tşkler.

afwerker

afwerker

Üye
Arkadaşlar telefonda ajandaya bakarken birden şebeke gidiverdi ve telefon sim kart kaydı yapılamadı diye bir hata vermeye başladı. çözüm için şu yolları denedim

Sim kartı başka bir telefona taktım denedim kartta hiçbir sorun yok.

Başka bir sim kartı telefonuma taktım denedim telefonda hiçbir sorun yok.

yani telefonum ilginç bir şekilde yalnızca benim sim kartımı okumuyor ve sim kart kaydı yapılamadı hatası veriyor. diğer sim kartlarda sorun yok.

Orjinal telefon ayarlarına döndüm sorun çözülmedi.

Hard format attım sorun yine çözülmedi.

saatlerdir uğraşıyorum hiç bir çözüm bulamadım. interneti tarumar ettim çözüm yok.

neden olmuş olabilir sorun. var mıdır bir yolu. cvp verenlere şimdiden tşkler.
Sim kartını pamuğa kolonya damlatıp silersen belki okuyabilir kardeşim bazen sıkıntı oradan oluyo bendede öyle olmuştu. Eğer halen okumuyorsa yedek cıkarttırmak gerekir

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Olmadı ise simkartının müşteri hizmetlerini ara,belki öneri yaparlar

anadolumm

Üye
bende de olmuştu. telefona baktığımda hatsız moda almıştı kendini, yani daha doğrusu sim kartı okumamış. çıkarıp elimle sildim taktım düzeldi

cglr_izmir

Üye
    Konu Sahibi
Çok tşkler arkadaşlar. Dediklerinizi aynen uyguladım sonuç yok. Zaten evde 3 tane daha telefon var sim kartı onlara taktığımda ya da onlardaki sim kartlarını telefona taktığımda hiç bir sorun olmadan çalışıyor. sadece kendi kartımı kullanamıyorum. Acaba kendi kendime farkında olmadan sim kartı mı mı engelledim. telefonun ekranına sim kart kaydı yapılamadı diyor ve yazı kayboluyor. zaten şebeke hiç yok. ağ ayarlarından şebeke seçimini elle yaptığımda aveayı buluyor fakat seçtiğimde erişim yok diyor. ne salakça bir durum.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Telefonundan hattı nasıl engelleyebilirsin ki :hmmm

cglr_izmir

Üye
    Konu Sahibi
ben de onu merak ediyorum. bugün gittim yedek sim kart çıkardım. sonuç yine aynı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...