C6 01 kullanıcılari bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rebel_hacker

Üye
    Konu Sahibi
C6 01 kullanıcılari bakabilir mi?
Merhaba arkadaşlar bende c6 01 kullanıyorum telefonunuzu özelleştirmek için ne gibi program kullanıyorsunuz? Hd destekli bir telefoon ama uygulama çok bulamadım açıkçasi

lgkg300

lgkg300

Üye
tam olarak nasil birşey yapmak istiyorsunuz biraz daha açarsaniz yardımcı olabiliriz

rebel_hacker

Üye
    Konu Sahibi
kullandığıniz uygulamalar yahut oyunlar olsun ne tarz şeyler kullanıyorsunuz? Yani telefonu daha zevkli hale getirebilmek için

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
sen ne tür istiyorsun ki

yaren_dede

yaren_dede

Üye
önce telefonunu hackle yoksa bir süre sonra ne yaparsan yap sıkılırsın telefondan

zeynep34_

Üye
Arkadaşlar peki telefonda internet arama sonuçlarını silmek için napabiliriz bu telefonda? örneğin google dan facebook u aratmışım ya da başka bi özel merak ettiğim şeyi ,bunlar sonradan f yazsan hemen önceden araştırdığın belli oluyor facebook hemen çıkıyor.anlatabilmişimdir inş. :) bi bilgisi olan cevap atsın lütfen..

rebel_hacker

Üye
    Konu Sahibi
ya birkaç güne servise gidecek bu yüzden hack istemiyorum şimdilik. Eğlenceli birşeyler olsun ne tarz olduğu fark etmez hani.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Spiderman,Asphalt vs oynayabilirsin.Oviden radyo programını indirip sevdiğin radyoları dinleyebilirsin.

rebel_hacker

Üye
    Konu Sahibi
oyunların çoğunu denedim favori birkaç tane var. Sizin kullandığıniz neler asıl sorum bu :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Arkadaşlar peki telefonda internet arama sonuçlarını silmek için napabiliriz bu telefonda? örneğin google dan facebook u aratmışım ya da başka bi özel merak ettiğim şeyi ,bunlar sonradan f yazsan hemen önceden araştırdığın belli oluyor facebook hemen çıkıyor.anlatabilmişimdir inş. :) bi bilgisi olan cevap atsın lütfen..

tarayıcı, ayarlar, gizlilik ayarlarından gizlilik ayarlarını sıfırla diceksin orda en üstte tümü yazar oraya bas tarayıcının gizlilik verilerini silmiş olacaksın ama facebook hesabını falan unutuyo senin dedigin özel yazılarda gözükmüyo. Sen en iyisi opera mobileyi indir yazıları aşagıda göstermiyo özel bişiye girersen gecmişi sil tamamdır. Normal tarayacıda üye girişi yaptıgın sitelere tekrar giriş yapmak zorunda kalmazsın

• Beğen
Tepkiler: enes3637
enes3637

enes3637

Üye
ovi mağazadan güzel uygulamalar indirebilirsin kardeşimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...