C6-01 ilginç bir kamera problemi..

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 ilginç bir kamera problemi..
merhaba arkadaşlar;

bu sabah itibari ile kamerada enteresan bir olaya denk geldim..evet..fotoğraf çekip kaydetmesinde hiçbir sorun yok ama kameradan çıkış dediğimde programdan çıkıyor yaklaşık 4-5 saniye siyah ekranda kalıyor ve menüye dönüyor..1 hafta öncesine kadar böyle birşey yoktu.yani hatırlamıyorum.çok da önemli bir sorun deil ama neden olabilir? hafıza kartına format attım boş haldeyken de denedim sonuç aynı.

MaxipmaN

Üye
evols kullandıktan sonra başladıysa normaldir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
yok kendi cfw'm ama bilemedim sorun nerede..1 hafta önce böyle birşey yoktu.

MaxipmaN

Üye
flash at gitsin

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
​tekrar ayarları yap programları kur uzun iş ya :) varsa başka yöntem yaparım

PYTHONs

Üye
değişik bir durum.

achambo

achambo

Üye
kameraya uyguladığın mod varsa ondandır

asigsasi

asigsasi

Üye
cute phone kullanıyormusun yada en son yüklediğin uygulamalar dan olabilir

smh60

smh60

Üye
Sonradan olduysa bi program veya joshlog mod yüzünden olabilir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
​kamerayla ilgili herhangi bir mod atmadım.ekstradan 1 hafta önce güç düğmesine yeniden başlatma ekleyip tekrar flash atmıştım.bugün kamerayı açtım ve bu durumla karşılaştım. programsal da olabilir biraz daha deneme yaparım

teknozan_92

teknozan_92

Üye
yazılımsal bir sorun gibi duruyor çünkü her ne kadar iyi yapmaya çalışılsada cfw'ler her telefonda aynı şekilde davranmıyo nedeni içinde kullanılan parçalar üretim sırasında ana ürün tükenince yan ürüne geçilmesi vs gibi yani bi c6 da düper çalşan yazılım diğerinde hata verebiliyo kısacası ofw at kullan gitsin zaten eski bir c6 kullanıcısı olarak telefonu çok sıkmayın üstüne fazla gitmeyin derim :D

Üst Alt