C6-01 hack yapmayi çok iyi bilen varmi!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 hack yapmayi çok iyi bilen varmi!!!!
arkadaşlar merhaba telefonum şuan formatli ve fabrika ayarlari yüklü yani yeni alinmiş gibi... Telefonumu hacklemek istiyorum. Bu konuda bana gerçek anlamda zaman ayirip yardimci olabilecek arkadaş varmidir.. Lütfen yardim edin bunaldim artik hackleyemiyorum. çok denedim diğer hack linki atan arkadaşlarin attiği uygulama adimlari takip edip bire bir yapiyorum olmuyor yinede linklermi eski onu çözemedim lütfen yardim.....

AHMED...

AHMED...

Üye
maxipman arkadaşın verdiği linkteki ile oluyor biraz evvel bir arkadaş daha yaptı senin telefonun sürümü belle refresh dimi

MaxipmaN

Üye
evet refresh kullanıyorum

AHMED...

AHMED...

Üye
:D konuyu açan arkadaşa sormuştum

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
AHMED...

AHMED...

Üye
tamam iyi yapmışsın arkadaşım üst mesajdaki konuyu denedin mi çünkü hepimiz o konuda hack yaptık

MaxipmaN

Üye
abi kusura bakma yanlış anladım :D

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
tamam iyi yapmışsın arkadaşım üst mesajdaki konuyu denedin mi çünkü hepimiz o konuda hack yaptık
DENEDİM ARKADAŞ AMA SON CÜMLEDE k İnstallServer Refresh dosyasını rompatcherı nereye kurduysanız o sürücüdeki patches klasörüne atın ve yamayı çalıştırın. <<< BUNU ANLAMADIM HANGİ YAMAYI ÇALIŞTIRACAĞIZ

AHMED...

AHMED...

Üye
hah tamam dostum sorunun kaynağı çözüldü panik yapma dur anlatıyim

MaxipmaN

Üye
rompatcherde çıkan 3 dosya yama oluyor

AHMED...

AHMED...

Üye
kardeş sen son aşamada takılmışin buraya kadar bütün işlemleri yaptıysan indirdiğin zip dosyasının içinde Install Server Refresh.rmp isimli bir dosya var yama dediği bu , bu yamayi telefonun hafızasına gel C ye yani orada patches isimli klasör olacak o yamayi x plore ile içine at tamam mi

- - - Eklendi - - -

telefonun dosya yöneticisi ile yaparsan gözükmez x plore ile gözükür o yamayi dediğim klasöre at sonra kurmuş olduğum rom patcher programında aktif et aktif etmeyi biliyorsun dimi aktif ettikten sonra Işlem tamam

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu süper oldu allah razi olsun hepinizdennnnn..!!! :d

AHMED...

AHMED...

Üye
:D hah tamam kardeşim Allah sendende razı olsun güle güle kullan

anılbaran

anılbaran

Üye
sorun çözüldü :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt