C6-01 hack yapmayi çok iyi bilen varmi!!!!

• 30 Eylül 2012
  • 2815 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar merhaba telefonum şuan formatli ve fabrika ayarlari yüklü yani yeni alinmiş gibi... Telefonumu hacklemek istiyorum. Bu konuda bana gerçek anlamda zaman ayirip yardimci olabilecek arkadaş varmidir.. Lütfen yardim edin bunaldim artik hackleyemiyorum. çok denedim diğer hack linki atan arkadaşlarin attiği uygulama adimlari takip edip bire bir yapiyorum olmuyor yinede linklermi eski onu çözemedim lütfen yardim.....

Yazan: TuRKGuCu
  2. maxipman arkadaşın verdiği linkteki ile oluyor biraz evvel bir arkadaş daha yaptı senin telefonun sürümü belle refresh dimi

3. evet refresh kullanıyorum

4. :D konuyu açan arkadaşa sormuştum

MaxipmaN bunu beğendi.
  5. Ewet son güncellemeyi yaptim refresh

- - - Eklendi - - -

HARD FORMAT SOFT FORMAT VE FABRİKA AYARLARINA DÖNÜP SON GÜNCELLEMEYİ YAPTIM TELEFONA

6. tamam iyi yapmışsın arkadaşım üst mesajdaki konuyu denedin mi çünkü hepimiz o konuda hack yaptık

7. abi kusura bakma yanlış anladım :D

8. DENEDİM ARKADAŞ AMA SON CÜMLEDE k İnstallServer Refresh dosyasını rompatcherı nereye kurduysanız o sürücüdeki patches klasörüne atın ve yamayı çalıştırın. <<< BUNU ANLAMADIM HANGİ YAMAYI ÇALIŞTIRACAĞIZ

9. hah tamam dostum sorunun kaynağı çözüldü panik yapma dur anlatıyim

10. rompatcherde çıkan 3 dosya yama oluyor

11. kardeş sen son aşamada takılmışin buraya kadar bütün işlemleri yaptıysan indirdiğin zip dosyasının içinde Install Server Refresh.rmp isimli bir dosya var yama dediği bu , bu yamayi telefonun hafızasına gel C ye yani orada patches isimli klasör olacak o yamayi x plore ile içine at tamam mi

- - - Eklendi - - -

telefonun dosya yöneticisi ile yaparsan gözükmez x plore ile gözükür o yamayi dediğim klasöre at sonra kurmuş olduğum rom patcher programında aktif et aktif etmeyi biliyorsun dimi aktif ettikten sonra Işlem tamam

12. olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu süper oldu allah razi olsun hepinizdennnnn..!!! :d

13. :D hah tamam kardeşim Allah sendende razı olsun güle güle kullan

14. sorun çözüldü :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 23:39