c6 01 flashlarken hata verdi (resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 flashlarken hata verdi (resimli)
Arkadaşlar bir arkadaşımın telefonuna yeni sürüm atarken hata verdi telefon açılmadı phoenixten diriltirken bu hatayı verdi lütfen yardım eder misiniz?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
suite modunda attığından eminmisin ondan kaynaklanıyor olabilir.

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
suite modunda atmıştım ama bağlantı koptu telefon açılmıyor artık sadece titriyor sonra dead flash atarken bu hatayı verdi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o bağlantının kopması kötü olmuş tekrar denedinmi peki ?

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
kaç defadır deniyorum ama hep bu resimdeki hatayı veriyor

LimePie

LimePie

Üye
kardeş senin işletim sistemin ne ?

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarın mı telefonun mu

LimePie

LimePie

Üye
bilgisayarın

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
windows xp service pack 3

LimePie

LimePie

Üye
heralde şöyle olması gerekiyor ilk önce bataryayı çıkart biraz bekle tak tekrar dene olmazsa pcye reset at bir daha dene

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
core kilidini açıp dead atmayı dene bir de sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
kaç defa yaptım olmadı kafayı yicem yok mu direk çare söyleyebilecek

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
önce pc'den bütün programları kaldır cfw ile ilgili imzamdan phoenix 2012'yi tekrar kur framework 4'ü yükle sonra tekrar dead flaş at.

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
ByRedox

ByRedox

Üye
ben telefoncuda çalısıyorum telefonu burda bü cihaz war ona takıyoruz tak dite yazılım atıyoruz senin gibi gelen oldu diye hatırlıyorum bu cihaz servislerde bide bizde telfoncularda olur...

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
bence bi yolu var yoksa neden bu kadar konular açılsın telefon diriltme programı diye

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o ne oluyor yardımcı olur musun ben pek anlamadım

bi de framework 4 kırık link galiba

microsoftun sitesiydi :hmmm neyse google amcaya sor o bulur zaten o konudan önce dediğim gibi phoenixi falan ilgili bütün programları kaldır sonra imzamdan nokia cooker, navifirm ve phoenix 2012'yi indir frame work linki kırık dedin onunla sonra ilgileneceğim şuan mobile geçtim google'den bulursun onuda daha sonra frame workü kur daha sonra naviden orjinal fw dosyaları indir core dosyasını nokia cooker ile aç (yalnız nokia cookerde işlem yaparken biraz bekle biraz geç kendine geliyor çünkü içleri dolu dosyaların hepsini toplaması kolay olmuyor.) Yukarda unlock rofs1'di galiba zaten kilit işareti var oraya tıkla karşına bi kutucuk gelecek alt alta 3 tane 2B yazacak onları 2C yap sonra save firmware de bekle biraz daha sonra cookeri kapat RM–718 klasöründen core backup dosyasını çıkar veya sil sonra phoenixi kur kurduğun dizine girip products klasörüne at RM–718 klasörünü sonra tekrar dead flaş at

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
phoenix yüklerken visual c++ da yükleniyor onları da kaldırıyım mı user-mode drivver framework feature pack 1.9 falanda var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tm dediklerimi yapıp flaşladınmı ?

kiralik186

kiralik186

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...