C6-01 Flash yüklemesi biterken hata!? Lütfen içeri!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newgamer

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Flash yüklemesi biterken hata!? Lütfen içeri!
Arkadaşlar C6-01 telefonuma belle yüklediğimden beri sürekli wi-fi hatası alıyordum şifresini bildiği bir wi-fi'a bağlanamıyor hatası veriyordu neyse flash atayım dedim ilk kez yapacaktım navi firm programı ile 111.30.609 sürümlü dosyayı indirdim ( telefonuma *#0000# yaptığımda 111.030.0609 yazıyordu aynı dosya oluyor sanırım?) neyse turkey silver filan seçtim indirdim yazılımı. sonra phoenix'in Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798_Cracked sürümünü kurdum file, scan, product vs. seçtik flash atma kısmına gelip bastım herşeyi yapıp neyse flash başladı son kısma gelirken bir hata verdi versiyon 1.1 bilmemne paketi açılmadı failed vs. yazdı ne denediysem olmadı sonra close dedim çektim telefonu bataryayı çıkarıp geri taktım açıldı telefon tabii ki herşey sıfırlanmış, bütün program ve uygulamalar yüklenmiş çıktı karşıma telefon herhangi bir sorun olmadı kamera vs.şimdi sormak istediğim; bu şekilde telefonu kullanmaya devam edersem bir sorun olur mu? Diyelim ki garantiye vereceğim telefonu orada anlarlar mı flash atıp hata aldığımı vs. garanti dışı kalır mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

12 kişi bakmış ama cevap veren yok neyse ben sorunumu hallettim. konu silinebilir!!!!!!!!!!!

Violonist

Üye
dostum hiç bi şey anlamazlar sıkma canını. Adamların downgrade işleminden bile haberi yok.

newgamer

Üye
    Konu Sahibi
dostum hiç bi şey anlamazlar sıkma canını. Adamların downgrade işleminden bile haberi yok.

Sağol arkadaşım üşenmeyip yazmışsın, programı baştan kurdum ve bu sefer normal bir şekilde sorunsuz flash attım telefona. Bir de bu Navifirm üzerinden indirdiğimiz dosyalar orjinal Nokia Belle dosyaları oluyor değil mi?

hakan_710

hakan_710

Üye
Sağol arkadaşım üşenmeyip yazmışsın, programı baştan kurdum ve bu sefer normal bir şekilde sorunsuz flash attım telefona. Bir de bu Navifirm üzerinden indirdiğimiz dosyalar orjinal Nokia Belle dosyaları oluyor değil mi?
evet navifirmden indirilen dosyalar orjinal dosyalar.zaten nokia suite bile aynı server üzerinden çalışıyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt