C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
peki teli sıfırlamadan kilit kodunu kırma yöntemi var mı ?
ben 3-4 sene önce s40 işletim sistemli nokia telefonun güvenlik kodunu format atmadan kırmıştım. Arama motorunda iyice araştırdım bi siteye telefonun Imei numarasını yazdım kendiliğinden sıfırlandı. Ama her siteye de güvenmemek lazım sonuçta Imei giderse telefonda paket olur :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

muhammed4949

muhammed4949

Üye
en sağlıklı yol dead flashtır

• Beğen
Tepkiler: azattt
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
ben 3-4 sene önce s40 işletim sistemli nokia telefonun güvenlik kodunu format atmadan kırmıştım. Arama motorunda iyice araştırdım bi siteye telefonun Imei numarasını yazdım kendiliğinden sıfırlandı. Ama her siteye de güvenmemek lazım sonuçta Imei giderse telefonda paket olur :)

Nette binlerce imeili site var bu konuda be kardeş hangisi nerden bilcem ? Neye göre gücencem ki ?
en sağlıklı yol dead flashtır

Dead flash telefonu sıfırlıyor, benim amacım sıfırlanmasın. Zaten gül gibi kullanıyorum telefonu ama mobil veri sayacını sıfırlayamıyorum Kilit kodunu istiyor. Onu sıfırlamak için flash atmaya değmez ama bir programla bu kilit kodunu öğrenenbilir miyiz? Var mı bildiğiniz ?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Dead flash telefonu sıfırlıyor, benim amacım sıfırlanmasın. Zaten gül gibi kullanıyorum telefonu ama mobil veri sayacını sıfırlayamıyorum Kilit kodunu istiyor. Onu sıfırlamak için flash atmaya değmez ama bir programla bu kilit kodunu öğrenenbilir miyiz? Var mı bildiğiniz ?
o zaman imei kodunu ver (hiç güvenilir gelmiyor) sonra telefonun imeisi klonlandı diye hata gelirse benden değil bir de flash atmak çok kolay :)

• Beğen
azattt

azattt

Üye
Nette binlerce imeili site var bu konuda be kardeş hangisi nerden bilcem ? Neye göre gücencem ki ?
Haklısın ama ben sadece denediğim birşeyi söyledim güvenli olmadığını da söyledim. benim telefona birşey olmadı şans artık ama site kendini belli eder güvenli mi değil mi diye yorumlara da bakabilirsin başka bir seçenek Yok. Ya da flash atmak lazım

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
ya flash atmm zaten sadece bazı şeyler içşn istedim tel gerçekten çok güzel çalışıyor. Flash atsam bida bu hale getiremem teli. Ama yinede sağolun

• Beğen
RoniAvc

RoniAvc

Üye
c7 için nasıl yapılırc 7de nasıl

ofeok

Üye

arkadaşlar bu hatayı veriyor yazılım atamaıyorum yardım edecek arkadaşlar varmı teşekkürler

ofeok

Üye

arkadaşlar bu hatayı veriyor yazılım atamaıyorum yardım edecek arkadaşlar varmı teşekkürler
cevap verecek kimse yokmu

Üst Alt