C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

kaptan23

kaptan23

Üye
nokia suit i sil net frem work 3.5 ve 4.0 yükle normalde win8 telefon bağlandığı zaman gerekli yazılımları yüklüyor sen Genede denetim masasından aygıtlar ve yazıcılar kısmından telefona ait dosyayı sil yeniden başlat nokia suiti kur telefonu bağla başka bir sebep yoksa görmesi lazımeğer telefonlar gözükmüyorsa herkes için geçerli aygıt yöneticisine bakın orda sm bus hatası vermiştir pc nize uygun sm bus driwerini bulun yükleryin sorun kalkar

bsqurt

bsqurt

Üye
arkadaşlar n8 dead phone ile flaşlayamyorum 10_20 diye sayıp sonra 25ten geriye düşünce bi kez daha kabloyu çıkarıp takınca devam etmiyo hata veriyor yardım edebilecek birisi var mi

toprak00

toprak00

Üye
aga su zip phoenix nasıl kruyoz pc ye =)

asiltürk33

Üye
flash atma bölümündeki 2.resindeki ürünü atma yı nasıl getirteceğiz oraya bende gelmiyor

azattt

azattt

Üye
Nokia Care Suite yaptığımda bu Warning hatası çıkıyor?

blsm_mr

Üye
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

MaxipmaN

Üye
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

blsm_mr

Üye
iyi ama bu dosyalarla flash atanlar sağsalim attılar??

blsm_mr

Üye
onlar dediğim forumda olanlar :( :vur telefonu duvara çakasım geliyor :off: anlamadığım şu ; maxicep forum bölümünde o kadar symbian dehası var bi çözüm bulamadık...:alsana:

incebey38

incebey38

Üye
özelden bana bir ulşasırmısınız bişey srcmda

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
Normal flash teli napıyor. Dosyalar silniyormu. Yoksa hack gibi bir şey yüklemek gibi. Telefon olduğu gibi kalıyourmu. Yada sıfırlanıyor mu ?

azattt

azattt

Üye
Normal flash teli napıyor. Dosyalar silniyormu. Yoksa hack gibi bir şey yüklemek gibi. Telefon olduğu gibi kalıyourmu. Yada sıfırlanıyor mu ?
telefonda herşey siliniyor. Fabrikadan nasıl geldiyse öyle oluyor

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
en sağlıklı flashlama harder format ve e biçimlendirme ile olan flastır. bir de yazılım sıfırla ile yapın telefon kendine geliyor :) fabrika çıkış ayarına gelir

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
peki teli sıfırlamadan kilit kodunu kırma yöntemi var mı ?

LimePie

LimePie

Üye
:tşk:

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
dead flash açılmayan telfonlar, benim telfonum açık sadece bazı uygulamalarda istyor (mobil veri sayacı gibi) orda kullanmak için istiyorum
şifre için tek çözüm yolu dead flash gerekli adımları yaparsan yapabilirsin ayrıca açılmayan telefonları açmaya da yarar

Üst Alt