C5-03_RM-697_11.0.24_ sade hack

Sponsorlu Bağlantılar

barisozer

Üye
Telefoncuda box varsa halledebilir. Nokia servisi sorun çıkartabilir belki.Ama orjinal yazılımı yükle tamamen tüm dosyaları indirip navifirm'den.Sonra orjinal olarak flash at.Sorun çözülür diye düşünüyorum
bendede aynı şey oldu naapıcaz acil bi çözüm teli daha 2 gün önce almıştım :((

arda.123

Üye
birader ben hackledim hemde 20.0.4 en son güncelleme için yaptım gayette başarılı oldu fakat yinede sertifikasız program yukleyemiorm ne yapmalıyım ?

MCumrali1975

Üye
Arkadaşlar Bir Teknik Servis Olarak Sizlere Zor Durumlarda Kalmamanız İçin Bir Uyarıda Bulunmak İstiyorum. NOKIA BB5 SL3 serisi dediğimiz cihazlarda yazılım yükleme konusunda bilmeniz gereken bir konuyu hatırlatmak isterim. Yazılım yüklemeden önce elinizdeki cihazın versiyonunun yükleyeceğiniz yazılım versiyonundan düşük olmasına dikkat edin, aksi takdirde yüksek versiyonlu cihazınıza düşük versiyon yazılım yüklerseniz cihazınız OFF konumuna düşebilir. IMEI 123456789? veya simlock a düşme durumunda kalabilir. Bu şekilde bi cihazın ayağa kalkması içinde tekrar RPL yazılması gerekir. bu da size 100 tl nin üzerinde bir masrafa yol açar. SAYGILARIMLA. Murat Çumralı MOBİTEK GSM TEKNİK SERVİS

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
birader ben hackledim hemde 20.0.4 en son güncelleme için yaptım gayette başarılı oldu fakat yinede sertifikasız program yukleyemiorm ne yapmalıyım ?

RomPatcher Yükleyip Yamaları Etkinleştirdin Mi ???

LeaD3R

LeaD3R

Üye
arkadaşlar pek anlamadım ama cfw yapılmış heralde biz nasıl yükleriz ne yaparız bi bakar mısınız??:hmmm

çok heyecanlandım haa :naughty:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuyu inceleyip bakarım umarım uygun bir hack ve modifiye yazılım bulurum.

BiteXx

BiteXx

Üye
nsvifirim plus la dosyaları indirdim fakat son dosya C5-03 SW_MC004_41... Dosyası 792mb gostermesine rağmen 897 küsur oldu halada iniyor %100 tamamlandı gösteriyor ama indirme hala devam ediyor normal bi durum mu anormal birsey mi var yardımlarınızı bekliyorum ???

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Üst Alt