C5-03 (V20.0.24) Güncelleme Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
bende inmiyordu operadan indiriyordum:oke:

Del Rey

Del Rey

Üye
smileyler kullanışsız aga oraya girene kadarrr:Dama güzel olmuş helal:D

Hayır güzel ama küçücük. Maxihiphoplife ondan şikayetçi zaten :D

----------Eklendi @ 13:31:27 ---------- Yazıldı @ 13:30:55 ----------

Evet o önceden de bulunuyordu. :hmmm:hmmm

----------Eklendi @ 13:32:54 ---------- Yazıldı @ 13:31:27 ----------

Bi Sorum Olcak Biz Bu Quick Office Nasıl Kaldırcaz Yüklü Uygulamalarda Görünmüyor Ve Uygulamalara Girince Kaldır Seçeneği Yok :allalla:

Kaldırılmıyor gömülmüş yazılıma. Bir de bir kere ücretsiz kayıt yapın diyor, e-posta adresimi giriyorum; olmadı yeniden dene diyor. Sonra da açmıyor ama :hmmm Para kazanmanın güzel bir yolu :naughty:

----------Eklendi @ 13:33:41 ---------- Yazıldı @ 13:32:54 ----------

Birşey soracağım C5-03 için güncellemenin teması S^3'deki temamı :allalla:

Sayılır.

----------Eklendi @ 13:34:48 ---------- Yazıldı @ 13:33:41 ----------

Bi Sorum Olcak Biz Bu Quick Office Nasıl Kaldırcaz Yüklü Uygulamalarda Görünmüyor Ve Uygulamalara Girince Kaldır Seçeneği Yok :allalla:

CFW gelsin kaldırırız. 5 MB yer tutuyordur bir de o :ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 13:37:20 ---------- Yazıldı @ 13:34:48 ----------

Saat Büyümüş Harika Olmuş :)

5230'larda N8 gibi sürüklemeli gelmiş. Bizde hâlâ butonlu. :hmmm

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Hayır güzel ama küçücük. Maxihiphoplife ondan şikayetçi zaten :D

----------Eklendi @ 13:31:27 ---------- Yazıldı @ 13:30:55 ----------

Evet o önceden de bulunuyordu. :hmmm:hmmm

----------Eklendi @ 13:32:54 ---------- Yazıldı @ 13:31:27 ----------

Kaldırılmıyor gömülmüş yazılıma. Bir de bir kere ücretsiz kayıt yapın diyor, e-posta adresimi giriyorum; olmadı yeniden dene diyor. Sonra da açmıyor ama :hmmm Para kazanmanın güzel bir yolu :naughty:

----------Eklendi @ 13:33:41 ---------- Yazıldı @ 13:32:54 ----------

Sayılır.

----------Eklendi @ 13:34:48 ---------- Yazıldı @ 13:33:41 ----------

CFW gelsin kaldırırız. 5 MB yer tutuyordur bir de o :ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 13:37:20 ---------- Yazıldı @ 13:34:48 ----------

5230'larda N8 gibi sürüklemeli gelmiş. Bizde hâlâ butonlu. :hmmm

Ben Kayıt Ettim Çalışıyor Office İyi CFW Çıkınca Kaldırırız Bende Pek Yer Tutmadı Hatta Yer Açıldı 3 mb Falan. Belki Bundan Sonraki Güncellemede Bize De O Tarzda Bi Saat Gelir :oke:

'Patron

'Patron

Üye
Bende kayıt oldum nemo problemo (h)

ediz28

ediz28

Üye
yaa ben yukleyemedim =/ hatta tel kapandı açılmadı daha :S

ediz28

ediz28

Üye
ewet kapanınca aynen ole yaptım cıkardım
ama hard formatda işe yaramadı malesef

PureFood

PureFood

Üye
OpenOffice'nin kaldırılmaması ilginç. Yazılıma gömmüşler taklaa'nın dediği gibi demekki.
Ben kaldırmışitım telefondan inşallah güncelleme yapınca bir daha yüklenmez :D

elisa sky

Üye
merhabalar nokia c5-03 için ne kadar daha güncelleme çıkacak kaç tane daha :bilmm veya daha çıkarmı özellikle şu 3d oyunları oynamada büyük sıkıntı çıkıyor:angry: bunu çözsseler hele bi güzel olacak :hmmm artık dewli olacağım :ağlarım: :vur nokia bide su facede bide diğer sitelerde video izleme eklmntisi çıkarsa diğer nokialarda izlenebiliyor mu mesala n8 de

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
merhabalar nokia c5-03 için ne kadar daha güncelleme çıkacak kaç tane daha :bilmm veya daha çıkarmı özellikle şu 3d oyunları oynamada büyük sıkıntı çıkıyor:angry: bunu çözsseler hele bi güzel olacak :hmmm artık dewli olacağım :ağlarım: :vur nokia bide su facede bide diğer sitelerde video izleme eklmntisi çıkarsa diğer nokialarda izlenebiliyor mu mesala n8 de

Cihaz Bu Sene Çıktı Daha Çıkar Güncelleme De Ama 3D Oyunlarına Bi Şey Yapamazlar O Donanımla Alakalı Yazılımla Değil. Bu Yeni Güncellemeyle HTML5 Oldu Tarayıcı Facebook Bi Şeyler Yaparsa Bizde İzleyebiliriz :oke:

ahmetc503

güncelledim bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim süper bişey tavsiye ederim tarayıcısı süper artık opera fln hiç bişi ye grk yok

PureFood

PureFood

Üye
Ya bu 5800'a güncelleme gelmezse bende CFW atıcam inşallah resimli anlatım falan buldum herşey tamam bu hafta içinde yazılım geldi geldi gelmedi CFW beni bekler.

'Patron

'Patron

Üye
Ya bu 5800'a güncelleme gelmezse bende CFW atıcam inşallah resimli anlatım falan buldum herşey tamam bu hafta içinde yazılım geldi geldi gelmedi CFW beni bekler.

bosuna bekliyosn bak :D yazilimi gelince yuklersin 1-2 ay sonra o cfw yine gelicek :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
oguzhan48

oguzhan48

Üye
arkadaşlar bu fake sürümmü ? ne ovi suite te gözüküyo nede telefondan güncellemeye çalıştığımda ? nasıl yükleniyor ?yada hack sürümmü bu?

elisa sky

Üye
teşekürler oğuz bey|-) birde yerimidir bilmiyorum ama maxicepten o kadar program indiriyorum lakin hiç birini yükleyemiyorum deli olacağım allah sabır versin forumlardan her yerden bişeyler okudum uygulamaya çalıştım lakin olmuyor freesigner programı var onu yüklerken bile sertifika hatası veriyor acaba bende ovisuite yüklü olmadığı için direk telefona atıyorum yani ondan mı hata veriyor biris yardım etsin bana çok makbule geçer artık sırf bu yzden telefonumdan soğudum + o kadar ram var bir türlü yararlanamıyorum 3 tane şeyi açınca atıyor bazı uygulamaları zaten opera mobile var onu açtımmı zaten gidiyor telefon hata veriyor genel hafıza dolu diyor arkadaşlar bilmiyorum forumlarda daha önce üye olmadığım için nereye yazacağımı bilmiyorum kızmayın ne olur telefonumu daha iyi kullanmak için neler yapabilirim hack cwf bişiler yapıcam diyor bunlar ne oluyor :vur:ağlarım::off: artık bıktım :(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
teşekürler oğuz bey|-) birde yerimidir bilmiyorum ama maxicepten o kadar program indiriyorum lakin hiç birini yükleyemiyorum deli olacağım allah sabır versin forumlardan her yerden bişeyler okudum uygulamaya çalıştım lakin olmuyor freesigner programı var onu yüklerken bile sertifika hatası veriyor acaba bende ovisuite yüklü olmadığı için direk telefona atıyorum yani ondan mı hata veriyor biris yardım etsin bana çok makbule geçer artık sırf bu yzden telefonumdan soğudum + o kadar ram var bir türlü yararlanamıyorum 3 tane şeyi açınca atıyor bazı uygulamaları zaten opera mobile var onu açtımmı zaten gidiyor telefon hata veriyor genel hafıza dolu diyor arkadaşlar bilmiyorum forumlarda daha önce üye olmadığım için nereye yazacağımı bilmiyorum kızmayın ne olur telefonumu daha iyi kullanmak için neler yapabilirim hack cwf bişiler yapıcam diyor bunlar ne oluyor :vur:ağlarım::off: artık bıktım :(

Rica Ederim. Sertifika Aldın Mı Almadıysan Al Herşeyi Yaparsın Telefonu Da Hacklersin Sadece Cfw Yükleyemezsin :oke:

elisa sky

Üye
sertifika aldınız mı derken internete imei giriyoruz öylemi oluyor br günsonra sertifika hatası filan kalmıyormu ş :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

ÇOK BİLİMSEL KONUŞUYORSUNUZ OĞUZ BEY BENİM GİBİ ACEMİ BİRİ ANLYAMIYOR MALESEF :ağlarım: RAM İ NASIL ARTIRACAĞIZ BEN 4-5 TANE UYGULAMAYI AYNI ANDA ÇALIŞTIRMAK İSTİYORUM 128 MB RAM VAR DİYORLAR NERDE BU RAM NEREYE GİTTİ UÇTUMU EĞER UÇTUYSA ÇOK PİŞMANIM BU TELEFONU ALDIĞIMA:ağlarım::ağlarım::vur

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
sertifika aldınız mı derken internete imei giriyoruz öylemi oluyor br günsonra sertifika hatası filan kalmıyormu ş :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

ÇOK BİLİMSEL KONUŞUYORSUNUZ OĞUZ BEY BENİM GİBİ ACEMİ BİRİ ANLYAMIYOR MALESEF :ağlarım: RAM İ NASIL ARTIRACAĞIZ BEN 4-5 TANE UYGULAMAYI AYNI ANDA ÇALIŞTIRMAK İSTİYORUM 128 MB RAM VAR DİYORLAR NERDE BU RAM NEREYE GİTTİ UÇTUMU EĞER UÇTUYSA ÇOK PİŞMANIM BU TELEFONU ALDIĞIMA:ağlarım::ağlarım::vur

Evet Imeı Verip Alıyorsun 128 Mb Ram Varda Hepsini Kullanmaz Ben Maximum 63 Gördüm Bi Ara 100 Mb ta Çıktı Nasıl Olduysa Bi Daha Da Çıkmadı 1,2 Saniyelik Bi Şeydi Zaten...

Üst Alt