C5-03 Sistemi Silip Tekrar Yüklemeyi Bilen Var Mi ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Sistemi Silip Tekrar Yüklemeyi Bilen Var Mi ??
Arkadaslar ben oviden yazilimi tekrar yükledim , yaklasik 144 Mb falan indirdi ve yükledi. Kendi kendime dedim yeni yazilim yükleyince herhalde formatta atmis olur. Ama yükledikten sonra actigimda telde hersey ayni? İste benim istedigim Yazilimi silcek herseyi, hard formattan bahsetmiyorum yazılım diyorum. Yazilimi silip tekrar yüklemeyi bilen anlatirsa cok sevaba girer ..

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
yazılımı kurduktan sonra hafıza kartını silmediysen aynısı olur ayrıca yazılımı kurduktan sonra format at

----------Eklendi @ 12:58:09 ---------- Yazıldı @ 12:57:35 ----------

Bende yarın kuracam

owner26

owner26

Üye
Yazılımı tamamen silme gibi bir durum söz konusu değil sanırım..

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
evet silinemez tamamen

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
yazılımı kurduktan sonra hafıza kartını silmediysen aynısı olur ayrıca yazılımı kurduktan sonra format at

----------Eklendi @ 12:58:09 ---------- Yazıldı @ 12:57:35 ----------

Bende yarın kuracam

Nasi yani hafiza kartini silmediysen ? ne demek istedin ki

'Patron

'Patron

Üye
yani biçimlendirmediysen

Dr.Mouse

Dr.Mouse

Üye
Eğer hafıza kartındaki telefonun yüklediği dosyaları silmezsen telefon onları yeniden yükler.
Not: Hafıza kartındaki resim müzik vs. dosyaların yedeğini alın önemli olan sizin hafıza kartına yüklemediğiniz dosyaların silinmesi (Telefonun kendi yüklediği). :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bak ilk önce kartı bilgisaayara kopyala sonra biçimlendir.sonra telefona bi format çek,açılırken ülke sordugu yerde kapat.şimdi tekrardan flaşla.

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Müziklerini, resimlerini falan pcye kopyala sonra hafıza kartını biçimlendir içinde private, system klasörü var onlar formattan önceki dosyaları yükler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt