C5-03 raging thunder

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SkyLeonardoq

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 raging thunder
C5-03 RAGİNG THUNDER Varmı Signed Ve Sensörlü :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hackli olması lazım başka yok galiba.

Preloader

Preloader

Üye
evet var fakat orijinal oyunu c5 03 açmııyor bu yüzden çakması var.Google`a [c5 03 raging thunder global raging maxicep] yazarsan sonuç çıkar.Mobilim o yüzden link veremedim iyi forumlar! :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
evet var fakat orijinal oyunu c5 03 açmııyor bu yüzden çakması var.Google`a [c5 03 raging thunder global raging maxicep] yazarsan sonuç çıkar.Mobilim o yüzden link veremedim iyi forumlar! :)

Senin dediğin Unsigned olan değil mi adam signed demiş.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

Evt ama telefon hacklemek hiç de zor değil.Neyse signed olanını bulursam eklerim.

İYi FORuMLaR ! :D

Ben hacklemek zor diye birşey demedim ama korkuyor galiba signed dedi diye ben öyle yazmıştım.Keşke herkes telefonunu hacklese de böyle problemler olma sa :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

C5-03 RAGİNG THUNDER Varmı Signed Ve Sensörlü :D

Al kardeşim bu işi yap sonra istediğin uygulamayı yükle öbür türlü çoğu oyun ve programlar sertifika hatası verir

Sertifika Hatası ve Çözümü

SkyLeonardoq

Üye
    Konu Sahibi

Bu arada nickin güzelmiş ;)

Eyvallah Kardeşim

- - - Eklendi - - -

Beyler Cevaplar İçin Sağolun Garanti Bitmedi Daha Hackla Uğraşmak İstemiyorum Garantiye Verirken Format Falan Atmak Gerekiomuş Uğraşmak İstemiyorum Bu Yüzden Signed İstedim Hacklamaktan Biraz Çekiniyorum Evet Signed Bulursanız Sevinirim

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeş hack garanti dışı bırakmaz CFW ve OFW yüklersen garanti dışı kalır . Yani hackleyebilirsin.

Preloader

Preloader

Üye
Kardeş hack garanti dışı bırakmaz CFW ve OFW yüklersen garanti dışı kalır . Yani hackleyebilirsin.

Furkan abi haklı bencede hacklemelisin ben telefonumu kaç keee hackledeim hiçbir sorun olmadı ayrıca arkadaşarımın telefonlarını da hackledim hiçbir sorun yok.Hatta telefonunu hacklediğim arkadaşlardan biri telefonun ekranını kırdı servise gönderdik hiçbirşey demediler 18gün sonra telefon geldi içindeki herşey yerli yerinde duruyodu
Yani hacklemekten korkma

iYİ FORUMLAR ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...