C5-03 için Symbian^3 Home Screen görünümü

• 7 Mayıs 2011
  • 7632 Okunma
  • 27 Cevap

1. Merhaba Arkadaşlar C5-03 için bu şekilde bir görünüm arıyorum.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: vedatvedat
  2. cwf ile sadece görünüm olur, 3 ev ekranı olmaz. O da 5800'a olur, c5'e cwf yok diye biliyorum.

3. modifiye bolumunde bi hack war ama..

4. yok ben aradım tüm neti bulamadım

5. cfw ile olurda o şuanda böyle bişey yok

6. O hack e sadece intsallserver.exe eklendi diye biliyorum kardeş sizin telefonu daha adam gibi hackleyen çıkmadı forumda (;

7. Hack ile degil de sadece Orange Tsunami Home Screen gibi ev ekranı teması olarak yapılamaz mı ?

8. Yapılır mı yapılamaz mı bilmem ama ben sırf bunun yuzunden c6 fw si kullanıyorum ben cok aradım bulamadım bunun ev ekranı şklinde olanını.

9. spb shell'e bi bak bence.bende spb shell kullanıyorum.telefonumdan bi tane resim koyayım:
    < Resmi açmak için tıklayın >

2 sorunu var 1-ev ekranı degil 2- rami birazcık kasıyor.

10. Ben yükledim fakat çok sorunlu be hacı. Sadece görünüme yarıyor, çok sınırlı ve de widget'lerin (afedersin) b*ku çıkmış, widget alanları kaymış, ben sevmedim.

11. Hmm tamam sağol.Bende sevmem oyle kalıtesız Simgeleri falan.

12. soyle biri S^3 ü port etse süper olur bn 20 ile 30 mb ram le gezmesine razıyım

13. kasma yok.sadece rami düşük görünüyor.eger bunu açıp üstüne 3-5 uygulama daha açmadıgın sürece problem yok.:oke:

14. GüzeLmiş Bi Yükleyim BakaLıM...

----------Eklendi @ 18:32:56 ---------- Yazıldı @ 18:27:34 ----------

Bekliyoruz BakaLıM PNHT Grubundan Bi Haber...

15. Spb shell başlarda güzel gözüküyor insanın gözüne 3 boyutlu menu falan ama çok kullanışlı bişey değil ya Telefon her yerde fantastik görünümlere sahip mesaj geliyor tıklıyosun aa yine bildigin 5800 oldu mu (;:yuru:yuru

16. nası bi telefonmuş la bu c5 :vur şu spb shell i kuracam benimki hatalı sis dosyalarını kabul etmiyor

Yüklüyor...
19/09/2018 - 13:54