C5-03 için Symbian^3 Home Screen görünümü

Sponsorlu Bağlantılar

vedatvedat

vedatvedat

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 için Symbian^3 Home Screen görünümü
Merhaba Arkadaşlar C5-03 için bu şekilde bir görünüm arıyorum.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
cwf ile sadece görünüm olur, 3 ev ekranı olmaz. O da 5800'a olur, c5'e cwf yok diye biliyorum.

'Patron

'Patron

Üye
modifiye bolumunde bi hack war ama..

celatx

celatx

Üye
yok ben aradım tüm neti bulamadım

watercity

watercity

Üye
cfw ile olurda o şuanda böyle bişey yok

vedatvedat

vedatvedat

Üye
    Konu Sahibi
O hack e sadece intsallserver.exe eklendi diye biliyorum kardeş sizin telefonu daha adam gibi hackleyen çıkmadı forumda (;

Hack ile degil de sadece Orange Tsunami Home Screen gibi ev ekranı teması olarak yapılamaz mı ?

giray38

giray38

Üye
Hack ile degil de sadece Orange Tsunami Home Screen gibi ev ekranı teması olarak yapılamaz mı ?
Yapılır mı yapılamaz mı bilmem ama ben sırf bunun yuzunden c6 fw si kullanıyorum ben cok aradım bulamadım bunun ev ekranı şklinde olanını.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
spb shell'e bi bak bence.bende spb shell kullanıyorum.telefonumdan bi tane resim koyayım:

2 sorunu var 1-ev ekranı degil 2- rami birazcık kasıyor.

ultrayer6

ultrayer6

Üye

Sen yükledınmı hacı işe yarıyormu bu?

Ben yükledim fakat çok sorunlu be hacı. Sadece görünüme yarıyor, çok sınırlı ve de widget'lerin (afedersin) b*ku çıkmış, widget alanları kaymış, ben sevmedim.

'Patron

'Patron

Üye
Hmm tamam sağol.Bende sevmem oyle kalıtesız Simgeleri falan.

Del Rey

Del Rey

Üye

Ben denedim, %100 çalışıyor. Bu da benden resimler.

SilentOne

SilentOne

Üye
soyle biri S^3 ü port etse süper olur bn 20 ile 30 mb ram le gezmesine razıyım

'Patron

'Patron

Üye

Ben denedim, %100 çalışıyor. Bu da benden resimler.
Hmm aslında güzelmiş.Ama Telefon zaten rami kullanmıyor.Bide bunu yuklersem kasar iyice.Telefonu kırarım yok iyi böyle.

mangdaşire

mangdaşire

Üye

Hmm aslında güzelmiş.Ama Telefon zaten rami kullanmıyor.Bide bunu yuklersem kasar iyice.Telefonu kırarım yok iyi böyle.
kasma yok.sadece rami düşük görünüyor.eger bunu açıp üstüne 3-5 uygulama daha açmadıgın sürece problem yok.:oke:

giray38

giray38

Üye
Spb shell başlarda güzel gözüküyor insanın gözüne 3 boyutlu menu falan ama çok kullanışlı bişey değil ya Telefon her yerde fantastik görünümlere sahip mesaj geliyor tıklıyosun aa yine bildigin 5800 oldu mu (;:yuru:yuru

celatx

celatx

Üye
nası bi telefonmuş la bu c5 :vur şu spb shell i kuracam benimki hatalı sis dosyalarını kabul etmiyor

Üst Alt