Yardım C3 paket veri bağlantısı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

burakuguz

Üye
    Konu Sahibi
C3 paket veri bağlantısı sorunu
benim asıl sorunum telefonumda sim kartı kullanmıyorum wifiden whatsapp kullanıyorum whatsapp'ın sürümü güncellendiği için wifiden güncellemeye çalışıyorum ancak paket veri bağlantısı yok diyor sim kartı takılı iken tl mi harcayıp indirmiştim bir problem olmamıştı bu arada wifi ile herhangi bir internet sitesine girebiliyorum aynı problem opera miniyi güncellemek istediğimdede karşıma geldi bu sorunun sebebi nedir ve nasıl çözerim şimdiden teşekkürler

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
allahallah :D erişim noktasını wifi yap :D

burakuguz

Üye
    Konu Sahibi
hocam onu nasıl yapıcam çünkü erişim noktası sadece isim olarak geliyo değiştiricem sadece ismini değiştirme geliyor

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ayarlar yapılandırmadan yapsan ? :D

burakuguz

Üye
    Konu Sahibi
erişim noktalarına vodafone internet geliyo direk. wifi yi nasıl ekliycem hiç bir bilgim yok

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
daha önceden telin ayarlarını kurcalamışlar telin bağlantı ayarları bozulmuş sim kart takınca sorun yapıyor mu ?

4evernokia

Üye
2

Son düzenleme:
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
2 tane sim kart kullanıyorum önceden diğer simi takınca bundaki whatsapp bilgileri çıkmıyordu 2.11.505 güncellemesini yaptıktan sonra diğerini taktığım halde whatsapp bilgileri açılıyor lütfen yardımcı olun ya da eski sürümü tekrar yükleyebilir miyim? (Telefon nokia x6 )
whatsapp mesajları vb tele kaydeder ondan dolayı diğerini de taksan ilk taktığını görür ve versyon düşürürsen çalışmaz

badboy1352

badboy1352

Üye
bağlantı ayarlarından bağlanmadan önce sor'u seç sorduğunuda wifi'yı seç
Ayarlar>Bağlantı>Wlan>İnternet Bağlantısı>Önce Sor

Üst Alt