C:' nin kapasitesini nasıl arttırabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ltfcn01

ltfcn01

Üye
    Konu Sahibi
C:' nin kapasitesini nasıl arttırabilirim ?
Arkadaşlar Minibook'umu formata yolladım ancak C'ye 14 GB vermişler D'yede dokunmamışlar yani kullanılmayan alan var Kullanılmayan alanı C'ye bir şekilde ekleyemezmiyim format atmayıbiliyorum ancak Uğraşasım yok :) USB 'den boot yapmakla falan uğraşamam. Bana yardımcı olabilecek var mı ?

ANIL

ANIL

Admin
bu program ile yapabilirsin arayüzü basit.

ANIL

ANIL

Admin
Arkadaşlar Minibook'umu formata yolladım ancak C'ye 14 GB vermişler D'yede dokunmamışlar yani kullanılmayan alan var Kullanılmayan alanı C'ye bir şekilde ekleyemezmiyim format atmayıbiliyorum ancak Uğraşasım yok :) USB 'den boot yapmakla falan uğraşamam. Bana yardımcı olabilecek var mı ?

toplam hafızan kaç bu arada? C yi çok fazla büyük tutma. 100-150 gb arası kalsın.

abandonware

abandonware

Üye
o prog hoşuma gitti

ltfcn01

ltfcn01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Boş alan 180 GB gözüküyor ve Onunla yeni yereldisk F: oluşturabiliyorum ama O Alanı C'ye aktaramıyorum yardımcı olur musunuz ?

Teom@n

Teom@n

Üye
Arkadaşlar Boş alan 180 GB gözüküyor ve Onunla yeni yereldisk F: oluşturabiliyorum ama O Alanı C'ye aktaramıyorum yardımcı olur musunuz ?

nsekiz arkadasimizin verdigi programla kullandigin disk bolumuyle bosta durani "merge" yani birlestirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt