BVJD2 *Monte için anlatılmaz yaşanır bir şey. Orange Temalı Türkçe destekli stabil ve süper bir FW..

Sponsorlu Bağlantılar

wade96

Üye
Taştekin müzik çalarda şarkı açıp geri duşuna bastığında n'olur en başa dönmüyor dermisin :D

entegre07

Üye
donuyor malesef

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
ya klasör olarak oynatacak bir mp3player var mı;? Klasörü seçeceğim sadece onu oynatacak :D

baranselona

baranselona

Üye
Taştekin müzik çalarda şarkı açıp geri duşuna bastığında n'olur en başa dönmüyor dermisin :D

bu aradığın özellik yani müzkçalarda bi şarkıyı açtın sonra listeye dönsüğünde kaldığı yerden devam ediyor özelliği S5620MFJF1 route66 yazılımında mevcuttur ve yazılım oldukçe güzel çaılışıyor denedim biliyorum :D

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
valla bıkana kadar bu fw ile devam etcem, dönersem yine XXJA4'e dönerim HOME tuşu vazgeçilmezim :) 3 tane de Flash çıktı XXJA4 için tamam işte :D

entegre07

Üye
tasktekin su linke bir baksan diyorum bizim yuledimiz fw ye task manager yukluolar herhalde ama ben cozemedim durumu sen bi goz gezdir

SinNombre

SinNombre

Üye
tasktekin su linke bir baksan diyorum bizim yuledimiz fw ye task manager yukluolar herhalde ama ben cozemedim durumu sen bi goz gezdir

Kardeş Telefonu TkFileExplorer ile bağladıktan sonra Registry klasörü içindeki MainMenu_reg.ini dosyasını aşağıdaki linkte verdiğim Task manager eklenmiş MainMenu_reg.ini dosyasıyla değiştir bende aynı Fw yi kullanıyorum şuan menüde mevcut geri tuşu ile açılmıyor sadece menüden girebiliyorsun Task managere

--------------- Ekleme ---------------

bilmeyenler için TkFileExplorer telefona bağlama aşağıdaki linkte anlatılmıştır.

http://www.maxicep.com/samsung/mont...tici-simgesi-ekle-resimli-anlatim-418235.html

entegre07

Üye
saolasın kardesim... denicem şimdi

tayyfunn

Üye
herşeyi ayarladım fakat bişey sorucam... yüklerken boot dosyasını klasör olarak mı atıcaz? yoksa içindekilerden bitanesini mi seçicez? yüklerken hata verdi? biyerde bi hata yaptım.. her eşleşme tamam birebir uyuyor fakat boot klasörü seçtiğimde s5620 yazmıyor yanında? doğrumu yüklüyorum.. yükleyen resim paylaşabilir mi? multılordendan?

SinNombre

SinNombre

Üye
herşeyi ayarladım fakat bişey sorucam... yüklerken boot dosyasını klasör olarak mı atıcaz? yoksa içindekilerden bitanesini mi seçicez? yüklerken hata verdi? biyerde bi hata yaptım.. her eşleşme tamam birebir uyuyor fakat boot klasörü seçtiğimde s5620 yazmıyor yanında? doğrumu yüklüyorum.. yükleyen resim paylaşabilir mi? multılordendan?

s5620 yazan yer boş oluyor zaten yan tarafındada boot klasörünü seçtiğin dizini gösterir bide klasör olarak seçebilirsin zaten sadece

Ekran Görüntüsü bu şekilde

mkeles84

Üye
ne zamandır forumdayım, SinNombre 'nun verdiği linkleri ilk defa görüyorum, teşekkürler

tayyfunn

Üye
s5620 yazan yer boş oluyor zaten yan tarafındada boot klasörünü seçtiğin dizini gösterir bide klasör olarak seçebilirsin zaten sadece
o zaman daha büyük sorun var... tel yükleme tamamlandıktan sonra açılmıyor... ekranda biigisayar resmi ok ve tl resmi çıkıyor... nasıl oluyor anlamadım....

Ekran Görüntüsü bu şekilde

çok sağol kardeş... en alttakini unutmuşum :)

SinNombre

SinNombre

Üye
o zaman daha büyük sorun var... tel yükleme tamamlandıktan sonra açılmıyor... ekranda biigisayar resmi ok ve tl resmi çıkıyor... nasıl oluyor anlamadım....

telefonun bataryasını çıkar tak ve Telefonu ses kısma tuşu kamera tuşu ve açma tuşu bu üç kombinasyonu aynı anda kullanark download modunda aç telefonu ekranda kırmızı download yazması lazım ve pc ye bağla tekrar yükle verdiğim ekran görüntüsündeki gibi

multi loaderdeki download yazısı varya yüklemeye başladığında silik görünüyor o download yazısı tekrar gelene kadar kabloyu çıkarma telefondan bide yüklerken master rom seçeneğini seçme o zaman yükleme tamamlanmıyor

çok sağol kardeş... en alttakini unutmuşum :)

sorunun çözüldüğüne sevindim

tayyfunn

Üye
oldu valla... çokkk sağoll dostumm...

edi26

edi26

Üye
hocam bunu bana anlayacağım bir dilden anlatırmısın :)) bnde route 66 kurulu bunu yüklersem silinirmi + google facebook siliniyor diyorsun eksiklik değilmi ?? anlatı ver bana :)) teşkler :)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
hocam bunu bana anlayacağım bir dilden anlatırmısın :)) bnde route 66 kurulu bunu yüklersem silinirmi + google facebook siliniyor diyorsun eksiklik değilmi ?? anlatı ver bana :)) teşkler :)

Yükleme http://www.maxicep.com/samsung/s5620jtjl-samsung-monte-orjinal-yatay-ekran-qwerty-klavye-441077.html burada anlatıldığı gibi açık ve net sadece klasör olarak BVJD2 seçilecek.

Evet route66 silinecek.
Evet facebook ve google silenecek. Eğer google'a ve facebook'a menüdeki kısayollar ile giriyorsan evet eksiklik ama zaten kullanmıyorsan bir sıkıntı yok :)

Eğer facebook ve diğer sitelere kendi tarayıcısı ile değil de opera yada bolt gibi uygulamalar ile giriyor isen bu konuyu incele Menüdeki Müzik mağazası boşa gibi onu değiştirebilirsin :)

http://www.maxicep.com/samsung/sams...ra-kisayolu-ekleme-editleme-100-a-447643.html

edi26

edi26

Üye
Yükleme http://www.maxicep.com/samsung/s5620jtjl-samsung-monte-orjinal-yatay-ekran-qwerty-klavye-441077.html burada anlatıldığı gibi açık ve net sadece klasör olarak BVJD2 seçilecek.

Evet route66 silinecek.
Evet facebook ve google silenecek. Eğer google'a ve facebook'a menüdeki kısayollar ile giriyorsan evet eksiklik ama zaten kullanmıyorsan bir sıkıntı yok :)

Eğer facebook ve diğer sitelere kendi tarayıcısı ile değil de opera yada bolt gibi uygulamalar ile giriyor isen bu konuyu incele Menüdeki Müzik mağazası boşa gibi onu değiştirebilirsin :)

http://www.maxicep.com/samsung/sams...ra-kisayolu-ekleme-editleme-100-a-447643.html

teşekkürler :)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum bozulcak korkusu olsada kurcalamadan edemiyorum. Bu fw'nin MainMenü dosyası ile oynadım ve

Mobil TV
Mobil Jukebox
Yüz İfadesi
Mail Movistar
NaviExpert
NaviExpert w Play
Yahoo!
Orange Messenger
Orrange fotoğrafı
Müzik Mağazası
Orange Games
Orange Haritalar
Orange TV Oynatıcı
Orange World
Orange İndirilebilir Öğeleri
Orange Widgets
flashcode
My Social Place
Eposta Sihirpazı
Ligue1 player
Yedekle ve Geri

simgeleri çıktı şimdi geri kalan parçaları yazacağım bakalım başka ne çıkacak :)

bunlar ne işe yarar der iseniz bunlara istediğimiz java uygulamasının kısayolunu atayabiliriz biraz uğraşır isek :)

evet kaybolan simgelerden

Görev Yöneticisi
Senkronize et
Google
İndirme
Myspace
Facebook
İnternet
Video Oynatıcı
IM

bunlar da artık menü de :)

daha deneyemediğim bir sürü rakam var şimdi silemiyorum artı yatmam gerek :D

yüklediğim en son reg dosyası budur...

#Version
Version=1
#Page0
MenuID0=54
MenuID1=70
MenuID2=41
MenuID3=76
MenuID4=10
MenuID5=58
MenuID6=36
MenuID7=7
MenuID8=84
MenuID9=59
MenuID10=63
MenuID11=64
#Page1
MenuID0=66
MenuID1=8
MenuID2=1
MenuID3=15
MenuID4=4
MenuID5=23
MenuID6=96
MenuID7=0
MenuID8=0
MenuID9=0
MenuID10=0
MenuID11=0
#Page2
MenuID0=18
MenuID1=19
MenuID2=13
MenuID3=21
MenuID4=22
MenuID5=20
MenuID6=12
MenuID7=5
MenuID8=0
MenuID9=0
MenuID10=0
MenuID11=0
#Page3
MenuID0=100
MenuID1=101
MenuID2=102
MenuID3=103
MenuID4=104
MenuID5=105
MenuID6=106
MenuID7=107
MenuID8=108
MenuID9=109
MenuID10=110
MenuID11=111
#Page4
MenuID0=2
MenuID1=3
MenuID2=6
MenuID3=7
MenuID4=9
MenuID5=10
MenuID6=11
MenuID7=14
MenuID8=16
MenuID9=17
MenuID10=24
MenuID11=25
#Page5
MenuID0=26
MenuID1=27
MenuID2=28
MenuID3=29
MenuID4=30
MenuID5=31
MenuID6=32
MenuID7=33
MenuID8=34
MenuID9=35
MenuID10=36
MenuID11=37
#Page6
MenuID0=38
MenuID1=39
MenuID2=40
MenuID3=41
MenuID4=42
MenuID5=43
MenuID6=44
MenuID7=45
MenuID8=46
MenuID9=47
MenuID10=48
MenuID11=49
#Page7
MenuID0=50
MenuID1=51
MenuID2=52
MenuID3=53
MenuID4=54
MenuID5=55
MenuID6=56
MenuID7=57
MenuID8=58
MenuID9=59
MenuID10=60
MenuID11=61
#Page8
MenuID0=62
MenuID1=63
MenuID2=64
MenuID3=65
MenuID4=67
MenuID5=68
MenuID6=69
MenuID7=70
MenuID8=71
MenuID9=72
MenuID10=73
MenuID11=74
#Page9
MenuID0=75
MenuID1=76
MenuID2=77
MenuID3=78
MenuID4=79
MenuID5=80
MenuID6=81
MenuID7=82
MenuID8=83
MenuID9=84
MenuID10=85
MenuID11=86
#PageTitle0
Title=
#PageTitle1
Title=
#PageTitle2
Title=
#PageTitle3
Title=
#PageTitle4
Title=
#PageTitle5
Title=
#PageTitle6
Title=
#PageTitle7
Title=
#PageTitle8
Title=
#PageTitle9
Title=
#Sec_PageInit
Fd_PageInit0=0
Fd_PageInit1=0
Fd_PageInit2=0
Fd_PageInit3=0
Fd_PageInit4=0
Fd_PageInit5=0
Fd_PageInit6=0
Fd_PageInit7=0
Fd_PageInit8=0
Fd_PageInit9=0

kawurma

kawurma

Üye
şu son reg dosyasını hemen bi deneyelim:ehe

mkeles84

Üye
Tabi bu sadece meşhur Bada Temalıda olanlar değil mi? Diğerlerinde de farklı şeyler olabilir kanımca. Bir de burada deneme yaparkan id'yi atadıktan sonra reset mi atıyorsun telefona, kısaca şu menü id test olayını yazabilir misin, nasıl bağlanılır, vs öğrendim de, menu id'leri 96 ya kadar mı?

Üst Alt