Buzz Gibi Bir Launcher Isteyenlere(hep Güncel)

• 13 Ekim 2013
  • 4326 Okunma
  • 16 Cevap

1. İNDİR
    ÖZELLİKLERİ=TEMALARINI BAŞKALARI YAPIP HOMEPACK ADLI BİR YERE YÜKLÜYOLAR.YANİ SİZDE BİR HOMEPACK YAPABİLİRSİNİZ.ÇOK DEĞİŞİK BİR LAUNCHER ÖZELLİĞİ VAR.KESİNLİKLE KULLANMAYI ÖĞRENİNCE VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ.512 MB RAMLİ CİHAZLARDA SORUNSUZ KULLANABİLİRSİNİZ.​

< Resmi açmak için tıklayın >

]
    TEŞEKKÜR İÇİN KONUYU BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM.

ADMİN ARKADAŞLARDAN RİCAM BU KONUYU NEXT LAUNCHER, GO LAUNCHER, TSF SHELL GİBİ ÜST KONU YAPMAMA YARDIMCI OLURLARSA LAUNCHER HOMEPACKLERİ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN DEĞİŞİK HOMEPACKLERDEN UPLOAD YAPACAĞIM.

:tşk:

Yazan: AVCIUGUR
    Son düzenleme: 15 Ekim 2013
    mürteza16, n000k, asiiyim ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. emeğe teşekkür

AVCIUGUR bunu beğendi.
  3. :rica:

4. Eline sağlık

AVCIUGUR bunu beğendi.
  5. :tşk:

AVCIUGUR bunu beğendi.
  6. Buna benzer 2.3.6 da calisan.varmi acaba

7. Konuyu ben açacaktım dün birkaç gün önce keşfettim BUZZ u sen önce davranmışsın. Teşekkürler. TAvsiye edilir. GÜzel bir launcher.

8. :rica:
    ---
    :rica:
    ---
    resimdekiler homepackdır.istediğiniz homepacki kurup kullanabilirsiniz.istersenizde kendiniz homepack yapıp buzzun homepack sitesine kayıt olup yükleyebilirsiniz.homepack indirmek için buzz launcher uygulamasındayken şu üç çizgili tuş varya telde (ismi aklıma gelmedi) oraya basıp buzz homepacke tıklayın bir yere gircek ordan istediğinizi ücretsiz olarak indirin.
    ---
    ben de yeni keşfettim.ama bi kaç ay önce yüklemiştim bi haz alamamıştım.meğerse homepack kurmadığımdan ve ayar yapmadığımdanmış.çok güzel homepackler var bi ara yüklerim kendi kullandığım homepacklerin screenshotını.Ama işte 512 mb ramli tyellerde bunu ve (sıklıkla homepacklerde ister) uccw yi bi de üstüne facebook uygulamasını kullanınca telde ram diye bi şey kalmıyor.baştan söyleyim.
    ---
    UP UP
    ---
    herhalde yok :(
    ---
    google playden olduğu için her zaman günceldir
    ---
    hepinize teşekkürler
    ---
    up up

9. :tşk:

AVCIUGUR bunu beğendi.