Buzz Gibi Bir Launcher Isteyenlere(hep Güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
    Konu Sahibi
Buzz Gibi Bir Launcher Isteyenlere(hep Güncel)

ÖZELLİKLERİ=TEMALARINI BAŞKALARI YAPIP HOMEPACK ADLI BİR YERE YÜKLÜYOLAR.YANİ SİZDE BİR HOMEPACK YAPABİLİRSİNİZ.ÇOK DEĞİŞİK BİR LAUNCHER ÖZELLİĞİ VAR.KESİNLİKLE KULLANMAYI ÖĞRENİNCE VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ.512 MB RAMLİ CİHAZLARDA SORUNSUZ KULLANABİLİRSİNİZ.​

]
TEŞEKKÜR İÇİN KONUYU BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM.

ADMİN ARKADAŞLARDAN RİCAM BU KONUYU NEXT LAUNCHER, GO LAUNCHER, TSF SHELL GİBİ ÜST KONU YAPMAMA YARDIMCI OLURLARSA LAUNCHER HOMEPACKLERİ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN DEĞİŞİK HOMEPACKLERDEN UPLOAD YAPACAĞIM.

:tşk:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16, n000k, asiiyim ve 6 diğerleri

kartal555

kartal555

Üye
emeğe teşekkür

• Beğen
Tepkiler: AVCIUGUR
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eline sağlık

• Beğen
mesutgaga

mesutgaga

Üye

• Beğen
genco15

genco15

Üye
Buna benzer 2.3.6 da calisan.varmi acaba

G305305

G305305

Üye
Konuyu ben açacaktım dün birkaç gün önce keşfettim BUZZ u sen önce davranmışsın. Teşekkürler. TAvsiye edilir. GÜzel bir launcher.

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
Konuyu ben açacaktım dün birkaç gün önce keşfettim BUZZ u sen önce davranmışsın. Teşekkürler. TAvsiye edilir. GÜzel bir launcher.
:rica:
resimdekiler homepackdır.istediğiniz homepacki kurup kullanabilirsiniz.istersenizde kendiniz homepack yapıp buzzun homepack sitesine kayıt olup yükleyebilirsiniz.homepack indirmek için buzz launcher uygulamasındayken şu üç çizgili tuş varya telde (ismi aklıma gelmedi) oraya basıp buzz homepacke tıklayın bir yere gircek ordan istediğinizi ücretsiz olarak indirin.
ben de yeni keşfettim.ama bi kaç ay önce yüklemiştim bi haz alamamıştım.meğerse homepack kurmadığımdan ve ayar yapmadığımdanmış.çok güzel homepackler var bi ara yüklerim kendi kullandığım homepacklerin screenshotını.Ama işte 512 mb ramli tyellerde bunu ve (sıklıkla homepacklerde ister) uccw yi bi de üstüne facebook uygulamasını kullanınca telde ram diye bi şey kalmıyor.baştan söyleyim.UP UP
herhalde yok :(google playden olduğu için her zaman günceldirhepinize teşekkürlerup up

cxozgur

Üye

• Beğen
mrgoxel

mrgoxel

Üye

Bunlarda benden olsun:oke: altta orjinal çözünürlüktekiler mevcut:cool

• Beğen
AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
    Konu Sahibi

Bunlarda benden olsun:oke: altta orjinal çözünürlüktekiler mevcut:cool

daha bir çok değişiklik yapabilirsiniz.bu sadece bir örneği ;)

mürteza16

mürteza16

Üye

• Beğen

RE_STaRT

Üye

• Beğen
NEXUS