İndeks Android Launcher Dünyası Maxicep [21.02.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
yararlı :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
S5 ULTRAYI DENİYCEM ZATEN MENUDE COK SEY OLMASINI İSTEMİYORUM COK SAGOL :)

• Beğen
jojo_va

jojo_va

Üye
eline sağlık

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
:tşk:

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
westmoreland

westmoreland

Üye
Çok fazla Launcher mevcut mağazada ve hangisinin güzel olduğunu anlamak, onları bulmak falan çok zor oluyor sen bizler için tek konuda toplamışsın ve çok yararlı olmuş.

:tşk:

• Beğen
By_torque

By_torque

Üye
kardeşim on numaraa olmus eline sağlık.birer tanede resim koysaydın daha güzel olurmuş.aslında koyacakmıssın uğraştırınca ilk resimden pes etmissin :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim on numaraa olmus eline sağlık.birer tanede resim koysaydın daha güzel olurmuş.aslında koyacakmıssın uğraştırınca ilk resimden pes etmissin :D
Ilk resim anlatım içindi :)
Yanlız resim eklersem konuyu mobilden acamazsiniz kasar :)
Pc acarsam spoiler içine alabilirim resimleri bakalim artik bir dahaki guncellemeye :)

• Beğen
Tepkiler: By_torque ve mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi

dark0045

Üye
tema dosyalarının büyük çoğununluğunun linki ölmüş hortlamasın konular diye tek tek cevap vermekten vazgeçtim =) zippy share linklerini kontrol etmen lazım üstad.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
tema dosyalarının büyük çoğununluğunun linki ölmüş hortlamasın konular diye tek tek cevap vermekten vazgeçtim =) zippy share linklerini kontrol etmen lazım üstad.

Hangi konudan bahsediyorsaniz o konuya yorum yapın.

dark0045

Üye
Bu konu altına linklediginiz zippy sharede bulunan tema doayalarinin bir çoğunun linki ölmüş ayri ayrı konuları hortlatmak istemediğim için buradan yazdım.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu altına linklediginiz zippy sharede bulunan tema doayalarinin bir çoğunun linki ölmüş ayri ayrı konuları hortlatmak istemediğim için buradan yazdım.

Bu konudaki hangi linkin konusunda sorun varsa o konuya yorum yapın

dark0045

Üye
Hocam anlamadınız sanırım konuları Tektek uyandirip listede yukarı çıkartmak istemedim. Hesabinizdan uploadlari kontrol etseniz forum kirliliği olmaz o açıdan söyledim