Büyük ekranlı telefon kullananlar kimler ?

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ekranlı telefon kullananlar kimler ?
Büyük ekrandan kastım 5' ve üzeri ekranlı telefon kullananlar kimler ? Bugün Capitol'de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı 20-25 dakika kullandım ikisi de çok hoşuma gitti Fakat iPhone 6 bana çok küçük gibi geldi sanki. Plus da biraz büyük geldi. Ortasını yapamamışlar :blink: Bir de Xperia Z2'nin kamerası ile iPhone 6'yı kıyasladım en son zoomda iPhone çözünürlük daha az düştü: ? Hangini alsam diye çok düşünüyorum ama para da kalmadı züğürtler gibi sadece düşünüyorum. Bu gidişle ömür boyu 5800 kullanacağım gibi :angry:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

heathrow

heathrow

Üye
S4 5.0 inch ekran

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi telefon alsan 5.5' ekran mı alırsın yoksa 4.7' ekran mı ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 5.7 inç :cool
Şuan alsam kesinlikle 6 alırım büyük ekran endişesiyle dolaşmak istemiyorum.
Yaz için diyorum şortla zor oluyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
5" Z1:cool

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Note 3 5.7 inç :cool
Şuan alsam kesinlikle 6 alırım büyük ekran endişesiyle dolaşmak istemiyorum.
Yaz için diyorum şortla zor oluyor.
Z3 al kurtul. 5.2" hem büyük hem de kullanması kolay. Z2 kullanıyorum. 5S'den geçtiğim için ilk günler biraz zorladı ama sonra 5S'i kullanamaz oldum.

• Beğen
elmacıadam

elmacıadam

Üye
Samsung galaxy pocket 2.8 inç. :D

• Beğen
kemsaf

kemsaf

Üye
Lumia 1520 6.0inc

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
iPad 9,7 inç :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
S4 5inç

SHS

SHS

Üye
Discovery 4.7 inç

Çıkış nerden :(

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Yav benim psikolojim bozuk. Telefonu kullanınca iPhone 6 Plus diyorum. Fakat şuan mantık olarak iPhone 6 diyorum. Para da yok. Çok saçma bir şey yapabilirim. Sonuç kötü olabilir :kro2:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yav benim psikolojim bozuk. Telefonu kullanınca iPhone 6 Plus diyorum. Fakat şuan mantık olarak iPhone 6 diyorum. Para da yok. Çok saçma bir şey yapabilirim. Sonuç kötü olabilir :kro2:
Alana kadar böyle olcak seni çok iyi anlıyorum :D ace 2 kullanırken en büyük ekranda en iyisini alcam diye kendime söz verdim şimdi o düşüncemden pişman değilim ama biraz daha küçük olabilirdi :D

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Alana kadar böyle olcak seni çok iyi anlıyorum :D ace 2 kullanırken en büyük ekranda en iyisini alcam diye kendime söz verdim şimdi o düşüncemden pişman değilim ama biraz daha küçük olabilirdi :D
Yani şimdi iPhone 6 mı yoksa iPhone 6 Plus mı diye inan her gün düşünüyorum ama para yok. Olmadığı halde düşünüyorum ;) Vardı zamanında almadım , beklemeyi tercih ettim şimdi pişmanım biraz. 1100 lira param kaldı. 1300+ lira para lazım. Nasıl bulacağımı da bilmiyorum. Aslında bi şekilde alırım ben ama şuan önümde vizeler var. Kafam çok dolu. Odaklanamıyorum.Şuan alsam hemen Z2 alabilirim ama iOS kullanmak istiyorum. Sınavlar bitsin de halledelim şu işi.Artık beklemekten sıkıldım.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Yani şimdi iPhone 6 mı yoksa iPhone 6 Plus mı diye inan her gün düşünüyorum ama para yok. Olmadığı halde düşünüyorum ;) Vardı zamanında almadım , beklemeyi tercih ettim şimdi pişmanım biraz. 1100 lira param kaldı. 1300+ lira para lazım. Nasıl bulacağımı da bilmiyorum. Aslında bi şekilde alırım ben ama şuan önümde vizeler var. Kafam çok dolu. Odaklanamıyorum.Şuan alsam hemen Z2 alabilirim ama iOS kullanmak istiyorum. Sınavlar bitsin de halledelim şu işi.Artık beklemekten sıkıldım.
Boş ver Z1 Compact al :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1320 1520 930 Z2 G2 G3 Yada Asus Zenfn5 6 Yada Vestel V5 Filan

Üst Alt