Telefon Tavsiyesi büyük ekran telefon tercihi note 2 - lg g pro

Sponsorlu Bağlantılar

seçim

• samsung galaxy note 2

Kullanılan: 11 84.6%
  • lg optimus g pro

Kullanılan: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
büyük ekran telefon tercihi note 2 - lg g pro
arkadaşlar 2 telefon arasında seçim yapıcam yardımınızı almadan satın almak ıstemıyorum

telefonu sosyal ağ açısından aktif kullanan birisiyim mobil ağ sürekli açık günde toplam 1-2 saat konuşurum whatsapp facebook instagram sms vb programları gün boyu kullanırım şarj bakımından sizce hangi telefon iyi olur

note 2 biraz daha iyi geliyor bana göre çünkü kırmızı rengi hoşuma gidiyor hemde kalemi var lg nin kalemi var mı bılmıyorum bide arka kapağı çıkmıyor s3 kullanıyorum 2 batarya taşıyorum yanımda lg daha üstün özellikte ama görsel olarak note 2 daha hoş duruyor sizce hangisi daha iyi olur

esmeran3

esmeran3

Üye
note 2 öneririm kardeşim 3100 mah ve 1.6 ghz hız var kardeşim amoled ekran daha iyi yani lg g pro çok yaygın değil bildiğim kadarı ile ve lg g pro ise 1.7 ghz 3140 mah batarya ekran boyutları aynı ama sadece kamerası 13 mp ama note 2 nin kamerası 8 mp ama çok güzel fotoğraflar çekiyor note 2 nin arayüzü dahada gelişmiş. ve göze daha çok hitap ediyor. Ayrıca kalemide cabası bazıları gereksiz bulsada insan kullandıkça kalemsiz yapamıyor kardeşim. Ama lg nin arayüzü hiç de hoşuma gitmiyor . ama karar senin

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bence de Note 2
Ben Note 2 Almadan önce Note u gördüm çok hoşuma gitti note alacaktım sonra note 2 çıkacak dediler bekledim note 2 aldım esmeran3 arkadaşımızın dediği gibi kaleme bir kere alıştıktan sonra başka bir telefonu kullanırken kalem arıyorum alışmışım elim oraya gidiyor. sonra lg nin arayüzü ve kullanıla bilirliği note 2 den az. ama eğer daha parlak ekran , ince, iyi kamera(çok çok büyük fark yok ama neticede 13 mp) istiyorsan lg derim karar senin
ama note 2 alırsan pişman olmazsın

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
signor ramon

signor ramon

Üye
KesinlikLe note2 Son Güncelleme ile Note3 özelliklerinin nerdeyse tamamına mevcut !

cpt_nofear

cpt_nofear

Üye
signor ramon

signor ramon

Üye
signor ramon

signor ramon

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ayrıca Mahhale Ağzıyla konusulucak bi ortam yok ne diyorsun sen ?? falan ben gördüğümü söylüyorum !!!!

cpt_nofear

cpt_nofear

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ayrıca Mahhale Ağzıyla konusulucak bi ortam yok ne diyorsun sen ?? falan ben gördüğümü söylüyorum !!!!
Bu telefonun root ise yapabiliyorsun forumda bu dosyalar mevcut araştırirsan ogrenirsin

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
resmi 4.3 kies sürümünde note 3 özellikleri gelmedi hatta weather bile değişmedi ayarlar sekmesi ve bazı uygulamalar eklendi onun dışında daha iyi optimize ve performans artışı var şarj süresi de gayet yeterli. belirtilen özellikler resmi rom değil ama bu rom ile note 3 özellikleri mevcut.

• Beğen
Tepkiler: cpt_nofear

MaxipmaN

Üye
su kalemi ovup duruyolar nasıl kullanılıyo bilmiyom bile daha :ehe 4.3un sarji 4.1.2den kotu olmasın da8mp ama cok mpye gore cok saglam foto alıyorum