Bütün maxi ci lere teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taner kizgin

Üye
    Konu Sahibi
Bütün maxi ci lere teşekkürler
aranıza ilk katıldığım gunlerde çok hoşlanmıştım u forumdan ama gördümki burada tartışılanlar sürekli aşk meşk ve benzeri toz pembe olaylar hı arada gercekten hayatın acı yönünden bahseden arkadaşlarım da var ben aranıza zaman geçirmek için katıldım ama boş şeylere le zaman geçirmekte saçma gelyo af ola eğer sohbet anlayışınız buysa hepinize teşekkürlerimi sunuyorum :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Evet Taner KIZGIN :)
Burası gereksiz mesajlar bölümü olduğu için herkes kafasına göre bir şeyler yapıyor işte :) Bende hoşlanmam aşk meşk işlerinden o yüzden böyle konulara girmeye bile tenezzül etmem :) Yani sevmiyorsan bakmazsın olur biter :)Bu kadar büyütmeye gerek var mı sence? :)

ouSahin

ouSahin

Üye
güle güle

burası sohbet sitesi degil forum sitesi...sohbet anlayışını açtıgın 2 3 konu ve attıgın yorumlarla gördük zaten...:)

taner kizgin

Üye
    Konu Sahibi
Evet Taner KIZGIN :)
Burası gereksiz mesajlar bölümü olduğu için herkes kafasına göre bir şeyler yapıyor işte :) Bende hoşlanmam aşk meşk işlerinden o yüzden böyle konulara girmeye bile tenezzül etmem :) Yani sevmiyorsan bakmazsın olur biter :)Bu kadar büyütmeye gerek var mı sence? :)
hayır büyütmüyorum sadece içimden geçenleri yazdım hayır anlamadığım şey dün laf olsun die bi konu açtım makaraya alındım bu günde farklı bi konu açtım ama saolsun ya bazı arkadaşlar dengesiz yada ben de dengesizlik kısacası çözemedim affedin

Anıl Umut

Emekli Yönetici
herkes kafasına göre takılıyor bu bölümde sende öyle
isterdik ki kal pek boş şeyler değil yaptığımız

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Burası kocccaaman bir forum :) Yani her telden insanlar var :) Kırılmaya alınmaya gelmez yani bu tür durumlar;) Ama yok ben alınırım kızarım giderim dersen kendin bilirsin :)

taner kizgin

Üye
    Konu Sahibi
Burası kocccaaman bir forum :) Yani her telden insanlar var :) Kırılmaya alınmaya gelmez yani bu tür durumlar;) Ama yok ben alınırım kızarım giderim dersen kendin bilirsin :)
mesele kızma darılma meselesi deil gidip gitmemek deil zaten istesemde istememesemde kısa bir süre sonra büyük ihtimalle aranızda olmıcam anlatmak istediği m şey bu forum tahmin ettiğim gibi çıkmadı

Anıl Umut

Emekli Yönetici
güle güle o zaman

schumici

schumici

Üye
çok yanılıyosun burası adı üstünde gereksiz mesajlar bölümü forumun uzmanlığı cep telefonu ve teknoloji. eğer o bölümlerden aradığın merak ettiğin varsa alasını bulabilirsin. ama gereksiz mesajlar böümüne bakıp foruma laf söyleyemezsin:nono:

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım, herkes burada yararlı paylaşımlar yapmak için var, ha arada eğlenmek isteyenler birbirlerine takılıyor. bu seni neden rahatsız ediyor anlam verebilmiş değilim doğrusu.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Arkadaşım gereksiz mesajlar bölümünden başka ne bekliyorsun. Senin amacın üzüm yemek değil.. O kadar kategori var sen gereksiz mesajlar bölümüne açılmış konular ve yazılmış yorumlardan bahsediyorsun. Zaten gereksiz olmasalardı bu kategoride açılmazlardı. Neyse ben bu şekilde yazan birinin iyi niyetli olduğundan şüphe ederim.

İyi forumlar....

kurt bey

kurt bey

Üye
Gideceksen konu açmana gerek yok ha konu açtıysanda çık git bu ucuz numaraları bırak. Milletin dengesini tartacak kadarda adam olduğunu sanmıyorum.

Salihyet

Salihyet

Üye
gidene gelene belli bir prosedür uygularız.. Güle güle..
dikkatimi çekti, yurt dışından forumumuza katılan bazı üyelerimiz pek uyum sağlayamıyor forumumuza..

Esas biz teşekkür ederis, kalmış veya gitmiş olman fark etmes.. forumun bi rengi sayılır her bir üye ;) 350.000 renk'e sahip bir paletiz, takma kafana hiç birşeyi ;)

taner kizgin

Üye
    Konu Sahibi
Gideceksen konu açmana gerek yok ha konu açtıysanda çık git bu ucuz numaraları bırak. Milletin dengesini tartacak kadarda adam olduğunu sanmıyorum.
adamlığı senmi öğretecen bana ayrıca n zaman gideceğimi ben bilirim senin demenle gitmemde kalmamda adabınla otur yerinde kimseye numara çektiğimiz yok

--------------- Ekleme ---------------

gidene gelene belli bir prosedür uygularız.. Güle güle..
dikkatimi çekti, yurt dışından forumumuza katılan bazı üyelerimiz pek uyum sağlayamıyor forumumuza..

Esas biz teşekkür ederis, kalmış veya gitmiş olman fark etmes.. forumun bi rengi sayılır her bir üye ;) 350.000 renk'e sahip bir paletiz, takma kafana hiç birşeyi ;)
saygı duyarım ii bak kendine

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çok çirkin hareketler bunlar... :nono:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
hep böyle oluyo açmayın arkadaşım gidecemli konular :nono:

Pure Life

Pure Life

Üye
bu konuyu kıtleye bılırmıyız acaba bırısı gelmış saçma sapan şeyler söyluyor yaa
senin haddine mi düşmüş arkadaşım çok biliyorsan sen adam gibi konu açsaydın beni burda komuşturma

taner kizgin

Üye
    Konu Sahibi
bu konuyu kıtleye bılırmıyız acaba bırısı gelmış saçma sapan şeyler söyluyor yaa
senin haddine mi düşmüş arkadaşım çok biliyorsan sen adam gibi konu açsaydın beni burda komuşturma
sözun kime anlamadım acıklarmısıın

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım; bir konu açmışsın, millette doğal olarak fikirlerini yazıyor., böyle cevaplar alabileceğini düşünmen gerekmiyormuydu acaba????

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sakinlik ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...