Bursaspor Şampiyon... Artık 5.Büyüğün Adı Bursaspor

Sponsorlu Bağlantılar

rocknroll94

rocknroll94

Üye
Bursa çok büyük iş yaptı.Bundan sonra herşey farklı olacak.Ligdeki diğer takımlarda atak yapacak ve lig kızışacak.Seneye daha zevkli bir lig izleyeceğiz.Ama Trabzonuda tebrik etmek lazım.Hiçbir iddası bulunmamasına rağmen çok iyi defans yaptı kutlamak gerekir.Başarılar Bursaspor..

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel yorumda bulundan çok gerçekçi dediklerin...:oke:

qirL1903

qirL1903

Üye
Bursasporun sampiyon oLmasına cok sevindim ya ilk defa besiktasın bi macta yenilmesini istedim :)

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Bende öyle....:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bursa çok büyük iş yaptı.Bundan sonra herşey farklı olacak.Ligdeki diğer takımlarda atak yapacak ve lig kızışacak.Seneye daha zevkli bir lig izleyeceğiz.Ama Trabzonuda tebrik etmek lazım.Hiçbir iddası bulunmamasına rağmen çok iyi defans yaptı kutlamak gerekir.Başarılar Bursaspor..

iyi mi defans yaptı?Kaleye toplam 37 şut ve 12 net gol pozisyonu var bunun neresi iyi defasn ALLAH aşkına tek başına kaleci savaştı fenerle.Fenerin ayakları birbirine dolaştı 3 direğe sokamadılar bir türlü:ehe
ee vermeyince mabud neylesin mahmut:D Yürekten kutlarım bursaspor.Ve 16 mayıs tarihini asla ama asla unutmayacagım Fenerbahce-Trabzonzon maçı ve sonrasını indiriyorum arşive atıp çocuklarıma gosterecegım ilerde:D

Sadevesadece

Üye
Odam kireç tutmuyor,kumunu karmayınca,sevda baştan gitmiyor,şampiyon olmayınca!..Seninleyiz heryerde,Ankara'da Izmir'de,BURSASPOR aşkıyla hazırız biz ölmeye!..Texas'lıyız ezelden eğilmez hiç başımız,YEŞILle BEYAZ olsun bizim mezar taşımız!.. ADI AŞK BU EZIYETIN!..

haltie

haltie

Üye
Odam kireç tutmuyor,kumunu karmayınca,sevda baştan gitmiyor,şampiyon olmayınca!..Seninleyiz heryerde,Ankara'da Izmir'de,BURSASPOR aşkıyla hazırız biz ölmeye!..Texas'lıyız ezelden eğilmez hiç başımız,YEŞILle BEYAZ olsun bizim mezar taşımız!.. ADI AŞK BU EZIYETIN!..

:alkis

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi

Ne eziyet gördün....:ehe:ehe

goorcuf

goorcuf

Üye
helal olsun bursaya şampiyonluğu son maçta bileğinin hakkıyla almayı başardı.Yürekten kutluyorum

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Ne kadar Ankaragüçlüysek O kadar bursasporluyuz.
Helal olsun kardeşimize

Bursankara Şehidin emaneti.