Bursaspor Şampiyon... Artık 5.Büyüğün Adı Bursaspor

Sponsorlu Bağlantılar

Mert

Mert

Üye
Beşiktaş şampiyon olduğunda bu kadar sevinmedim:ehe

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Şampiyonluk 2 şehir arasında gitti geldi...

Bursanın maçını bilmiyorum ama Fenerbahçe tek kale oynadı çok net posizyonlar gol olmadı...

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
sonucta burda bursa sporıun konusuluyor fakat fenerbahceyıde ılgılendırmıyomuydu acaba.........

Necmati

Necmati

Üye
helal olsun başka söze gerek yok bence... :D

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Her mesajda Bursaspor var.... :)

Dışarda İnanılmaz bir sevinç oluşmutu şimdi nerde bu millet ya :ehe Ankarayı turlarlar :ehe

Birazdan belki bende aşağı inerim Şampiyonluğu kutlarım...:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Silahlar felan patlıyor burda :s
Hayır neden seviniyorlar ki Bitlisliler bu kadar :s
Herhalde Gs lilerdir:ehe

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Ali yapçak bişi yok Bursa şampiyon yani sonucta nekadarda ezsende olmuyomuş demekki.;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Fenerbahçe ile ilgili maç yorumlarını lütfen ilgili bölümde yapınız.
Bursaspor Beşiktaş ile maç yapmıştır. Bu maç bu iki takımı ilgilendirmektedir.
Bursaspor lig şampiyonu olmuştur. Tebrik edilir...
Buradan Fenerbahçe'ye gönderme yapmayınız. Fenerbahçe maçının tartışmasını burada yapmayınız. İsteyen varsa gider Fenerbahçe bölümünde konuyu açar tartışır Fenerbahçe hakkında.
(Tabii bunu yapmadan önce futbol bölümü kurallarını gözden geçirmenizi tavsiye ederim.)

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Silahlar felan patlıyor burda :s
Hayır neden seviniyorlar ki Bitlisliler bu kadar :s
Herhalde Gs lilerdir:ehe

:ehe:ehe:ehe

Her Bursalı çıkmıştır şimdi aşağı...:ehe:ehe

Artık Herkes Bursaspordan daha iyisini bekleyecek...Ona görede kadro kurmaları lazım...

haltie

haltie

Üye
dışardaydım dehşet sabaha kadar sürer arkadaşlar trabzonlu bir grup silah attı :d: :d: içkiler su gibi sabahlarız heralde ama silahı atınca nasıl kaçıştığımızı görmeniz lazım :D trabzonuda tebrik ederim

aLone

aLone

Üye
Ertuğrul sağlam gibi bi hocaya yakışır.tebrik ediyorum bursayı ve bir anadolu takımı olarak şampiyon olduğu için

Kingmortall

Kingmortall

Üye
işte be abi görmek istedigim bişey BURSASPOR ŞAMPIYON İŞTE BUUUU :kop:

Love Prince

Love Prince

Üye
tebrikler Bursam :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
dışardaydım dehşet sabaha kadar sürer arkadaşlar trabzonlu bir grup silah attı :d: :d: içkiler su gibi sabahlarız heralde ama silahı atınca nasıl kaçıştığımızı görmeniz lazım :D trabzonuda tebrik ederim

La uşağum, bizimkiler eline aldi mi tabancayi gendinden geçeyiler da :ehe

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Yürekten tebrik eder ve kutlarım galatasaray şampıyon olsa bu akdar sevinmezdim oyle bir havaya sıcramısım ki ahıze kırıldı odadaki:D

meboli

meboli

Üye
BursaSpor'u Gönülden Tebrik Ediyorum..Hak Ettiler Bunu...

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Görüyorum ki Bursasporun şampiyonluğa konuşulmuyor....

Yazık ki Fenerbahçenin almayışı konuşuluyor.... Herkes Bursasporun şampiyon olmasını yeni bir devrim değil diğer takımın şampiyon olmaması için istemiş...

Umarım bundan sonra Bursaspor beklentilerin altında kalmaz...

haltie

haltie

Üye
Kim ezeli rakip olarak gördüğü takımların şampiyon olmasını isterki?valla her yerde bursasporun şampiyonluğu konuşuluyor her tv kanalında gazetede vs....

zaten benim dediğim trabzonlular bursada yaşayan trabzonlular onlarında öyle sevinmesi normal hem kendi memleketleri türkiye kupasını aldı yaşadıkları şehrin takımıda şampiyon oldu.trabzon puan almasaydı fenerbahçeden olamayacaktı bu fenerbahçe değil gsde olur bjkde olur.

Üst Alt