Burak atıyor Aslan kükrüyor

• 13 Mart 2013
  • 956 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Şampiyonlar Ligi'ndeki gol sayısını 8'e yükselten Burak Yılmaz, Faslı Chamak'ın '5 maç üst üste gol atma' rekorunu da egale ederek adını tarihe altın harflerle yazdırdı.

< Resmi açmak için tıklayın >

G .Saray dün akşam Almanya'da tarih yazarken, Burak Yılmaz da adını Şampiyonlar Ligi tarihine altın harflerle yazdırmayı başardı. Schalke karşılaşmasında bir gol atması durumunda yeni bir rekora daha imza atacak olan Burak, bu fırsatı kaçırmadı. G.Saray'ın Devler Ligi'nde 11 golünün 8'ine imza atan 27 yaşındaki yıldız futbolcu, grupların üçüncü maçı olan TT Arena'daki Cluj maçından bu yana oynadığı her karşılaşmada rakip fileleri havalandırdı.

ARTIK KİM GELİRSE GELSİN
    Burak, dün de Alman ekibinin filelerini havalandırarak; Devler Ligi'nde Faslı golcü Maroune Chamak'ın elinde bulunan "üst üste gol atma"rekorunu da egale etti, 8 gollü Ronaldo'yu yakaladı. Burak, "Rekor kırmanın keyfi ve mutluluğu güzel. Takım olarak hedeflerimizin üzerine çıktık. Yeni amacımız yarı final. Çok güçlü takımlar var ama artık kim gelirse gelsin fark etmez, Aslan gibi çıkar oynarız. Biz inandık ve başardık" ifadesini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın Schalke karşısındaki zaferi dünya ajansları ve Avrupa basınında geniş yankı yarattı.

Reuters: Galatasaray, Veltins Arena'da tarih yazdı ve adını Şampiyonlar Ligi'nde ilk sekiz takım arasına yazdırmayı başardı.

Associated Press: Galatasaray'dan büyük zafer. Türk ekibi, Schalke deplasmanında beraberlikle yetinmedi, son saniyede Umut Bulut öldürücü darbeyi vurdu.

Bild (Almanya): Almanya'nın üçte üç çeyrek final hayalini Galatasaray yerle bir etti. Sarıkırmızılılar, galibiyeti ve çeyrek finali hak etti.

MARCA (İspanya): Drogba ve Sneijder'li Galatasaray, Avrupa'da uçuyor.

AS (İspanya): Galatasaray, Veltins Arena'da müthiş bir başarıya imza attı. Türk ekibinde Burak Yılmaz yine boş geçmedi.

Sport (İspanya): Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde büyük bir sürpriz yaptı. Schalke'yi Veltins Arena'nın çimlerine gömüp çeyrek finale çıktı.

La Gazzetta dello Sport (İtalya): Sneijder ve Drogba'lı Galatasaray, Avrupa kupalarında rüzgar gibi. Burak Yılmaz Şampiyonlar Ligi'nde Messi ve Ronaldo'nun adını geride bıraktı.

Yazan: Kdr05
  2. helal olsun Galatasaray :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

"Çok güçlü takımlar var ama artık kim gelirse gelsin fark etmez, Aslan gibi çıkar oynarız. Biz inandık ve başardık"

uçmuş :D Barcelona gelirse bakalım nasıl aslan gibi oynayacaklar...

3. tutarlar :ehe

4. barcelona gelirse gsnin şansına yine birileri sakatlanır :D messi falan :D

5. Aslanlar gibi çıkar oynarız diyor, kazanırız, turu atlarız vs. demiyor. Maçtan önce yine birçok kişi turu atlayamayacağımızı söylüyordu ama sonuç ortada...

Revengeful bunu beğendi.
  6. burak gollere devam

7. Bakis acisi

8. he he beles gol atmaya devam...

- - - Eklendi - - -

he he beles gol atmaya devam...

9. Biraz daha saygili ol lutfen

10. konu GALATASARAY olunca hazımsızlar hemen zıplıyor.barça gelse ne olacak en fazla yenilir.

11. kusura bakmayin ama dun oldugu gibi top onunde kaliyor gercekler acidir.neyse bize ne buragin ne yaptigindan sadece kendi gorusumu soyledim

12. konu GALATASARAY olunca hazımsızlar sahnede."barça gelse nasıl oynayacaklar“ ne olacak en fazla yenilir.halbuki GS kazanmış helal olsun seneye şampiyon olan takımımız bu kazanmalar sayesinde ön eleme oynamadan gidecek diye sevinmek lazım.adamların 3 takımı şampiyonlar liginde bilmem kaç takımı uefa kupasında bizim niye tek takımımız var her takımımız kazansın dememiz gerekirken yok barça gelse yok real gelse diye dualar ediyoruz yazık :(

13. dogru soze ne denir

- - - Eklendi - - -

dogru soze ne denir

14. bir fenerli olarak fanatizme karşı biri olarak galatasarayı canı gönülden kutluyorum destekliyorum.biz TÜRK takımı yendiği için sevineceğimize,türkiye puan kazanıyor diye sevineceğimize, asırda bir çeyrek finale çıktığımıza sevineceğimize yok yenilsin yok beleş gol attı yok ben sevinmedim(site haricidir kimse üstüne alınmasın).
    zaman birlik zamanı futbol fanatizmi ile bize oluyor olan elin yabancısınında işine geliyor işte biz bu yüzden kaybetmeye mahkumuz...

benim için avrupada galatasarayt fenerbahçe trabzon bursa malatya kayseri FARKETMEZ yeterki türk futbolu kazansın...

çok mu dolmuşum:bye2:

Kdr05 ve xtrem06 bunu beğendi.
  15. sen adamsın gerisi boş , fenerde öyle yada böyle inşallah turu geçer

16. burak ronaldoyu geçer inşallah

17. Burak'a beleşçi dendikçe adam atıyor ama Burak'a laf atanlar bir türlü akıllanmıyor....

18. :ehe aynen öyle

19. Helal olsun böyle haberleri görmek gurur verici. Bir fenerli olarak söylüyorum avrupa da birlik olmalıyız türklerin sesini avrupaya duyurmalıyız. Avrupada sarı lacivert, sarı kırmızı değil kırmızı beyaz olmalıyız !

Kdr05 bunu beğendi.
  20. bana göre de beleşçi ama atıyor valla :D

- - - Eklendi - - -

biz de başka bir şey demedik zaten yenilir dedik :hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/11/2018 - 14:01