Burak atıyor Aslan kükrüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Burak atıyor Aslan kükrüyor

Şampiyonlar Ligi'ndeki gol sayısını 8'e yükselten Burak Yılmaz, Faslı Chamak'ın '5 maç üst üste gol atma' rekorunu da egale ederek adını tarihe altın harflerle yazdırdı.

G .Saray dün akşam Almanya'da tarih yazarken, Burak Yılmaz da adını Şampiyonlar Ligi tarihine altın harflerle yazdırmayı başardı. Schalke karşılaşmasında bir gol atması durumunda yeni bir rekora daha imza atacak olan Burak, bu fırsatı kaçırmadı. G.Saray'ın Devler Ligi'nde 11 golünün 8'ine imza atan 27 yaşındaki yıldız futbolcu, grupların üçüncü maçı olan TT Arena'daki Cluj maçından bu yana oynadığı her karşılaşmada rakip fileleri havalandırdı.

ARTIK KİM GELİRSE GELSİN
Burak, dün de Alman ekibinin filelerini havalandırarak; Devler Ligi'nde Faslı golcü Maroune Chamak'ın elinde bulunan "üst üste gol atma"rekorunu da egale etti, 8 gollü Ronaldo'yu yakaladı. Burak, "Rekor kırmanın keyfi ve mutluluğu güzel. Takım olarak hedeflerimizin üzerine çıktık. Yeni amacımız yarı final. Çok güçlü takımlar var ama artık kim gelirse gelsin fark etmez, Aslan gibi çıkar oynarız. Biz inandık ve başardık" ifadesini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın Schalke karşısındaki zaferi dünya ajansları ve Avrupa basınında geniş yankı yarattı.

Reuters: Galatasaray, Veltins Arena'da tarih yazdı ve adını Şampiyonlar Ligi'nde ilk sekiz takım arasına yazdırmayı başardı.

Associated Press: Galatasaray'dan büyük zafer. Türk ekibi, Schalke deplasmanında beraberlikle yetinmedi, son saniyede Umut Bulut öldürücü darbeyi vurdu.

Bild (Almanya): Almanya'nın üçte üç çeyrek final hayalini Galatasaray yerle bir etti. Sarıkırmızılılar, galibiyeti ve çeyrek finali hak etti.

MARCA (İspanya): Drogba ve Sneijder'li Galatasaray, Avrupa'da uçuyor.

AS (İspanya): Galatasaray, Veltins Arena'da müthiş bir başarıya imza attı. Türk ekibinde Burak Yılmaz yine boş geçmedi.

Sport (İspanya): Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde büyük bir sürpriz yaptı. Schalke'yi Veltins Arena'nın çimlerine gömüp çeyrek finale çıktı.

La Gazzetta dello Sport (İtalya): Sneijder ve Drogba'lı Galatasaray, Avrupa kupalarında rüzgar gibi. Burak Yılmaz Şampiyonlar Ligi'nde Messi ve Ronaldo'nun adını geride bıraktı.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
helal olsun Galatasaray :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

"Çok güçlü takımlar var ama artık kim gelirse gelsin fark etmez, Aslan gibi çıkar oynarız. Biz inandık ve başardık"

uçmuş :D Barcelona gelirse bakalım nasıl aslan gibi oynayacaklar...

MrTech

MrTech

Üye

- - - Eklendi - - -

"Çok güçlü takımlar var ama artık kim gelirse gelsin fark etmez, Aslan gibi çıkar oynarız. Biz inandık ve başardık"

tutarlar :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
barcelona gelirse gsnin şansına yine birileri sakatlanır :D messi falan :D

Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Aslanlar gibi çıkar oynarız diyor, kazanırız, turu atlarız vs. demiyor. Maçtan önce yine birçok kişi turu atlayamayacağımızı söylüyordu ama sonuç ortada...

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
burak gollere devam

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Aslanlar gibi çıkar oynarız diyor, kazanırız, turu atlarız vs. demiyor. Maçtan önce yine birçok kişi turu atlayamayacağımızı söylüyordu ama sonuç ortada...
Bakis acisi

emreolol

Üye
he he beles gol atmaya devam...

- - - Eklendi - - -

he he beles gol atmaya devam...

xtrem06

xtrem06

Üye
konu GALATASARAY olunca hazımsızlar hemen zıplıyor.barça gelse ne olacak en fazla yenilir.

xtrem06

xtrem06

Üye
konu GALATASARAY olunca hazımsızlar sahnede."barça gelse nasıl oynayacaklar“ ne olacak en fazla yenilir.halbuki GS kazanmış helal olsun seneye şampiyon olan takımımız bu kazanmalar sayesinde ön eleme oynamadan gidecek diye sevinmek lazım.adamların 3 takımı şampiyonlar liginde bilmem kaç takımı uefa kupasında bizim niye tek takımımız var her takımımız kazansın dememiz gerekirken yok barça gelse yok real gelse diye dualar ediyoruz yazık :(

emreolol

Üye
konu GALATASARAY olunca hazımsızlar sahnede."barça gelse nasıl oynayacaklar“ ne olacak en fazla yenilir.halbuki GS kazanmış helal olsun seneye şampiyon olan takımımız bu kazanmalar sayesinde ön eleme oynamadan gidecek diye sevinmek lazım.adamların 3 takımı şampiyonlar liginde bilmem kaç takımı uefa kupasında bizim niye tek takımımız var her takımımız kazansın dememiz gerekirken yok barça gelse yok real gelse diye dualar ediyoruz yazık :(

dogru soze ne denir

- - - Eklendi - - -

dogru soze ne denir

mrgoxel

mrgoxel

Üye
bir fenerli olarak fanatizme karşı biri olarak galatasarayı canı gönülden kutluyorum destekliyorum.biz TÜRK takımı yendiği için sevineceğimize,türkiye puan kazanıyor diye sevineceğimize, asırda bir çeyrek finale çıktığımıza sevineceğimize yok yenilsin yok beleş gol attı yok ben sevinmedim(site haricidir kimse üstüne alınmasın).
zaman birlik zamanı futbol fanatizmi ile bize oluyor olan elin yabancısınında işine geliyor işte biz bu yüzden kaybetmeye mahkumuz...

benim için avrupada galatasarayt fenerbahçe trabzon bursa malatya kayseri FARKETMEZ yeterki türk futbolu kazansın...

çok mu dolmuşum:bye2:

• Beğen
Tepkiler: Kdr05 ve xtrem06
semihguney

semihguney

Üye
bir fenerli olarak fanatizme karşı biri olarak galatasarayı canı gönülden kutluyorum destekliyorum.biz TÜRK takımı yendiği için sevineceğimize,türkiye puan kazanıyor diye sevineceğimize, asırda bir çeyrek finale çıktığımıza sevineceğimize yok yenilsin yok beleş gol attı yok ben sevinmedim(site haricidir kimse üstüne alınmasın).
zaman birlik zamanı futbol fanatizmi ile bize oluyor olan elin yabancısınında işine geliyor işte biz bu yüzden kaybetmeye mahkumuz...

benim için avrupada galatasarayt fenerbahçe trabzon bursa malatya kayseri FARKETMEZ yeterki türk futbolu kazansın...

çok mu dolmuşum:bye2:

sen adamsın gerisi boş , fenerde öyle yada böyle inşallah turu geçer

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
burak ronaldoyu geçer inşallah

Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Burak'a beleşçi dendikçe adam atıyor ama Burak'a laf atanlar bir türlü akıllanmıyor....

umitgul18

umitgul18

Üye
Helal olsun böyle haberleri görmek gurur verici. Bir fenerli olarak söylüyorum avrupa da birlik olmalıyız türklerin sesini avrupaya duyurmalıyız. Avrupada sarı lacivert, sarı kırmızı değil kırmızı beyaz olmalıyız !

• Beğen
Tepkiler: Kdr05
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bana göre de beleşçi ama atıyor valla :D

- - - Eklendi - - -

konu GALATASARAY olunca hazımsızlar hemen zıplıyor.barça gelse ne olacak en fazla yenilir.

biz de başka bir şey demedik zaten yenilir dedik :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt