Bunada bakmayan kalmasın:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Bunada bakmayan kalmasın:)
[COLOR=""][SIZE=""]Arkadaşlar benim facebook sayfam var... Sayfamı mobilden kullanmak istiyorum. Yani facebook umu sayfam adıyla kullanmak istiyorum bunun için uygulama var mi varsa link atar mısınız?[/SIZE][/COLOR]

Knickknack

Üye
sayfana gir en altta ayarları düznle var ordan yapabilirsin

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]Mobilden istiyorum ben. Öyle olmuyo. Denedim ben[/SIZE][/COLOR]

köprülü

Üye
telefondan pc görünümünde kullanabilirsin sayfanı ben öyle kullanıyorum mesela ucbrowser tarayıcı programı ile öncelikle tercihler ayarlar network kullanıcı tanımlayıcı oradaki seçimi opera olarak seç bunu ucbrowser 7.9 için söylüyorum diğerlerindede olurmu bilmiyorum sonra face pc görünümünde giriş yapıyor zaten program bu ayarları gerçekleştirdikten sonra face girince hesap ayarları sekmesine oradan facebooku sayfanın adıyla kullan başka bir tarayıcı programı ile bu işlemi yapmak istersen facede iken yeni adres aç o anki kullandığın adresin başından (m.) sil adresi aç yine aynı şekilde hesap ayarları ve facebooku sayfanın adıyla kullan umarım bu sana yardımcı olmuştur

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]Hayır öyle yapıyorum da benim dediğm sayfam adıyla kullanıp yorum yapmak istiyorum[/SIZE][/COLOR]

köprülü

Üye
Ben öyle yapıyorum başka bir yolu varsada bilmiyorum ahmet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt