Bulabilirmiyiz ?

Sponsorlu Bağlantılar

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Bulabilirmiyiz ?
Başlık sorunluysa yada konu yanlıs yerdeyse kusuruma bakmayın.
Neyse.
Konu şu teyzem lenovo markalı bir telefon aldı icinde hediye 4 sistem oyunu vardı
Asphalt 7 (özel versiyon)
Green farm (asphalt 7 ile baglı)
Diyer iki oyunun ismini hatırlamıyorum(onlarda asphalt 7 ile bağlı)
Bu oyunları bulabilirmisiniz normal asphalt 7, asphalt 8 çıktığı için grafikleri minimuma düşürüldü oyüzden bana bu özel versiyonu lazım severek oynadığım nadir oyunlardan lütfen biri yardım etsin
Kimse yokmu ?

hayyam482

Üye
Es dosya yöneticisini indirin apkyi kendinize gönderin. Data yi Android data klasörünün içinden kendi cihaziniza kopyalayın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Es dosya yöneticisini indirin apkyi kendinize gönderin. Data yi Android data klasörünün içinden kendi cihaziniza kopyalayın.

Ben yok diye buraya poat attım zaten okadarını zaten ben biliyorum
Saolun yinede

hayyam482

Üye
omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Denedim telefonun dahili bellegine kaydedilmenjş telefon açılıp sonradan yüklenmiş sisteme bağlı değildi oyular
Apk sistem klasörünün içinde. Oraya bakın.

hayyam482

Üye
Link2sd indirin ve oyunları oradan arayin. Apk dosyasinin hangi konuma kaydedildigi yazar orada. Bu da olmazsa ebesinin şeyi.

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Link2sd indirin ve oyunları oradan arayin. Apk dosyasinin hangi konuma kaydedildigi yazar orada. Bu da olmazsa ebesinin şeyi.

Kardeşim oyun sisteme yerlestirilmemiş hediymsi bisey olsun diye sonradan apk data atıp yüklemişler onun dışında bişey yok ** yedek atmamıslar kaldırma engeli koymamışlar keske sistemde olaydı alırdım yinede saol

Yönetici tarafından düzenlendi:

hayyam482

Üye
Kardeşim oyun sisteme yerlestirilmemiş hediymsi bisey olsun diye sonradan apk data atıp yüklemişler onun dışında bişey yok ib*neler yedek atmamıslar kaldırma engeli koymamışlar keske sistemde olaydı alırdım yinede saol
Anlamadin galiba. Link2sd yi indir. Uygulama ve verinin konumuna bak kendine gönder. Bu kadar basit.

Üst Alt