Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

lazo009

lazo009

Üye
mc4'te rardan çıkartığımda sadece obb dosyası oluyor. 64 adet data dosyası yok yardımcı olabilir misin?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
mc4'te rardan çıkartığımda sadece obb dosyası oluyor. 64 adet data dosyası yok yardımcı olabilir misin?
obb dosyasını zip olarak değiştir sonra klasöre çıkart sd android/data ya at...
yukardaki olmadıysa direk obb android/obb at oyunu çalıştır
Adf ly linkleri acilmiyor tek bende mi boyle?
şuan çalışıyor başka tarayıcı dene istersen :oke:
Sa kardes telefonum samsung galaxy ace 2 mali 400 kullaniyor.burada paylastigin wild blood bu telwfonla uyumlumudur?Burada paylastigin oyunlarin hepai mali 400 e uyumlumu?
a.s kardeş bütün oyunlar internetten iniyor o yüzden bazı sd dosyası paylaştığım oyunlar hariç çoğu mali ye uygun bizzat denedim hepsi çalışıyor :oke: dipnot:wild blood v1.1.1 s2(mali) de çalışıyor boşuna v1.1.2 yi indirme çalışmıyor...
kank tele guncelleme attım dun gece tel xperia z sürum 4.2.2 den 4.3 e gectı ... AVP: Evolution bu oyunu oynuyodum oncesınde ama sımdı oynamıyo guncellemeden sonra .. sıl yukle yaptım dosyalr elımde oyun acılıyo contıne chapter basıyorum oyun doluyo tammlanacagı sırada alta alıyo oyunu gerı geldigımde acık olan uygulamaları gosterıp ıste... oyunu bastan baslatıyo menuye gelıyo sonra tekrar contıne vs vs ... bunun cozumu ne olabılır sence ne yapmm lazım ...
hangi sürümü eski sürümü ise 4.3 ile uyumsuz olabilir bi bak istersen

oka1515

oka1515

Üye
Eline emeğine sağlık çok iyi bir paylaşım çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
ameteoski416

ameteoski416

Üye
Eline saglik arkadasm nasil da iyi etmisin paylasarak

• Beğen

Yasin1237

Üye
allah razı olsun

• Beğen

ahmetk74

Üye
Yaw kardes bi yardim et allah rizasi icin modern combat 4 u kuramadim telefonum samsung galaxy ace 2 sd dosyalarini senin dedigin gibi attim .apkyi aciyorum ordan wifiyi seciyorum dosyalari dogruluyor.sonra oyun yuklendi diyor ok a basiyorum oyunu yeniden baslatiyor kafayi yicem yardim

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Yaw kardes bi yardim et allah rizasi icin modern combat 4 u kuramadim telefonum samsung galaxy ace 2 sd dosyalarini senin dedigin gibi attim .apkyi aciyorum ordan wifiyi seciyorum dosyalari dogruluyor.sonra oyun yuklendi diyor ok a basiyorum oyunu yeniden baslatiyor kafayi yicem yardim
telefonun rootlu kardeşim?ha birde ayarlar-Uygulama yöneticisinden oyunun simgesine dokun bak ordan uygulama boyutu 1 veya 2 gb mı? yani sd dosyasını tanıdı mı?

ahmetk74

Üye
Evet rootlu telefon

enes-kys

enes-kys

Üye
pes 2012 yi yükledim sorunsuz çalıştı eminim diğerleri de çalışır Allah'ın izniyle.
emeğine sağlık Allah yar ve yardımcın olsun.

• Beğen

speedly

Üye
Süper paylaşım teşekkürler...

• Beğen

Haztam

Üye
kardeş sd dosyasını napçazkardeş ben sd dosyalarını yükleyemedim zaten 20kbps ile indiriyo ömrüm bitticontract killer 2 de giriş ekranında öylece kalıyor bu

2463912

Kapalı Hesap
Kardeş öyle saçma sitelere teşekkür bekleme indiremiyorum..

Upfile.mobi ne güne duruyor

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sd dosyasını napçazkardeş ben sd dosyalarını yükleyemedim zaten 20kbps ile indiriyo ömrüm bitticontract killer 2 de giriş ekranında öylece kalıyor bu
sd dosyasını android obb ye kopyalayacaksınız
bilgisayardan idman ile indirin daha çabuk iner
sd dosyasını kurdun mu?
Kardeş öyle saçma sitelere teşekkür bekleme indiremiyorum..

Upfile.mobi ne güne duruyor
kardeş zorluyor muyuz ister indir ister indirme alternatif linkleride özenle seçtim yine beğenmiyorsan sen bilirsin

2463912

Kapalı Hesap
Kardeş yanlış anlama.
Sadece mobil İnternetimiz var pc yok.
Mobilden öyle sitelerden inmiyor.
Diyorum ki herkesin rahatça indirebileceği upfile yada qfs mobiye atsan inan çok dua alirsın

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Teşekkürler paylaşım için
Galaxy Ace Gt-5830İ var kuzende, Pes 12 var da biraz ağırlık var oyunda. Pes 11 indirdim şimdi, rahat oynatır mı?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş yanlış anlama.
Sadece mobil İnternetimiz var pc yok.
Mobilden öyle sitelerden inmiyor.
Diyorum ki herkesin rahatça indirebileceği upfile yada qfs mobiye atsan inan çok dua alirsın
peki ge.tt sitesi de mi indirmiyor bi bak istersen zippyshare zaten hızı kısıtlıyor onunda çaresine bakacağım
upfile veya qfs mobi kısıtlama var mı?dosya silinme gibi bir durum var mı?
Teşekkürler paylaşım için
Galaxy Ace Gt-5830İ var kuzende, Pes 12 var da biraz ağırlık var oyunda. Pes 11 indirdim şimdi, rahat oynatır mı?
arkaplandaki uygulamaları kapa rahat oynarsın :oke:

2463912

Kapalı Hesap
qfs.mobi 1 ay saklar.
Upfile süresiz saklar.
Upfile daha iyi

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
:tşk:

• Beğen

isyankar04

Üye
Selâmmın aleykum konu için teşekkürler :) pes 2012 hile var mı?

• Beğen

Üst Alt