Öneri Bu zamanda iphone 3gs alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimibiss

ibrahimibiss

Üye
    Konu Sahibi
Bu zamanda iphone 3gs alınır mı?
Cevap ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bence alınmaz kamera performansı, şarj performansı olsun

Koradam

Üye
Miladini tamamen doldurdu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

hocam yakmayın kendinizi Apple ın eski cihazlara neler yaptığı belli onun yerine aynı parayla alınacak çok güzel 2. el cihazlar var onlara yönel derim

MrExelance

Üye
haci 4 olsa neysede 3gsde hic bisey yok face bile yok

kralberk13

kralberk13

Üye
alınmaz paranıza yazık

ibrahimibiss

ibrahimibiss

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el neler var kendime değil küçük kardeşime alıcam tutturdu iphone diye o kadar da küçük değil 13 yaşında whatsapp Facebook falan filan kullansa yeter başka oneriler varsa onları da alayım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4S Filan Al Belki Bi Resim Çeker Çamur Resmi Olmasın Oda Her Ne Kadar 4S O Kadarda İyi Çekmesede Bence 4S Olsun
Şu Çakma Telefonlardan Sakın Alayım Demede

0MG90

0MG90

Üye
iOS 6 destekleyen az uygulama kaldı. Onlar yüklenir mi bilmem ama alacağın cihaz temizse al sakla 3gs sonuçta.

ibrahimibiss

ibrahimibiss

Üye
    Konu Sahibi
birinde görmüş iphone dedi gorselleri açtı iphone 3ü gösterdi 4 ü filan gösterdim yok illa o dedi bende bi danışayım dedim maxicep forumuna

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20, hajkhanx33, Uhops ve 1 kişi daha
ibrahimibiss

ibrahimibiss

Üye
    Konu Sahibi
Aynen

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Jailbreakli ise Facebook'ta kullanırsın instagram da. Ama tavsiye etmem whatsappa girmesi 1 dkya alıyor bazen bendeki.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Arkadaşım bende iPod Touch 4. Nesil var ios 6.1.6 var telefon galaxy w marka telefondan beter kasıyor hep. 3gs tavsiye etmem. Ha kardeşin illa onu istiyordur. Bu zamanda bulabilmen mucize. Ha benim iPodu vereyim 3gs diye yuttur :D

H0lligan

Üye
Ben birkaç ay önce kullanıyor idim. :ehe
Sonuç pişmanlık ardından 4 aldım. Oda pek değişmedi. :ehe

Arkadaş da 4S var sanırım alınacak en düşük iPhone 4S çünkü benim 4e bayaaa bi fark atıyordu hız performans batarya olarak.

Ama yinede en az 5 alın derim ben. Gerçekten bayaa küçük çünkü 5 öncesi.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
5s'den öncesi donanım olarak çöp bir işe yaramaz hiç bir şekilde destek yok oyun ugulama güncelleme vs vs hiç bulaşma

Üst Alt