Bu Sorunun Sebebi Nedir? Acil Yardim Lutfen...!

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sorunun Sebebi Nedir? Acil Yardim Lutfen...!
Arkadaslar "uygulama cevap vermiyor, uygulama kapatilsinmi?" diye bi sorun ile karsilasiyorum surekli. Hayir dedigimde de bi sure sonra bi sekilde uygulama aciliyo ama ilk once boyle oluyo ve beni gicik ediyo.

bu nasil halledilir acaba bi fikri olan yada karsilasip cozen varsa acil yardim diliyorum nolur...

pRime.

pRime.

Üye
Her açılan uygulamada mı oluyor? sistem uygulamaları dahil mi?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
her zaman degil ama cok sık tekrarlanıyor. ve her uygulamada oluyo. haritalar, kamera, sürüş, krndi yüklediğim uygulamalar vs uygulama ekranında ikonu olan her uygulamada bunu yapabiliyo.

qtweak, debinstaller, aegis hack, trusted repository, power pack de yüklü. bunların hiçbiri yüklü değilkende oluyodu yüklüykende oluyo. inceptiona hiç bulaşmadım ama opptimizer ile overclock filanQ da denedim.(opptimizerde overclock yaptıgı görünsede inception olmaQdıgından işe yaradıgından süheliyim.)

Ne yapmalıyım bilmiyorum. :( android fanının birinin yanında kamera harita vs açılmayınca çok zoruma gidiyo yaa :) :(

dawid

dawid

Üye
flashla kardesim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
bikere daha atıcaz artık. ne yapalım. ama bi önersi olan...

devel-su

Üye
Daha önce hiç rastlamadığım bir soruna sahipsiniz, bence en mantıklısı flashlamak... Acaba normalden fazla işlemci kullanımı falan mı var? Bi ara böyle bir problem vardı. Batarya sürelerinde değişme oldu mu?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bende vardı böyle bir sorun flashladıktan sonra düzelmişti. birde faster n9 1.17 yi yüklersen bu tip durumlarda işe yarıyor.

Üst Alt