Bu sorum apple'cilara

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
iyi al napıyım ama apple aldıktan sonra eminim pişman olcaksın türkiyede apple tutmadı ve fazla program bulamıyorsun ayrıca ingilizce bilmiyorsan hiç bulaşma :) teoman arkadaşım bundan sonra uslubumu daha yumuşak kullanıcağım.
pişmanlık mı. bana pişman olan birini ve nedenini söyler misin.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bende bunu çok merak ediyorum açıkçası.
siz apple mı kullanıyodunuz
bende apple kullanısıyım telefon olarakta pc olarak ta. tabi şimdi mac im abimde. işi için benden aldı bende kendime asus başka pc aldım.

mrt-06

mrt-06

Üye
arkadaşlar ben nedesem apple den vazgeçmiyceksiniz ayrıca kafadan sıkmıyorum 1 sene apple kullandım. sırf pahalı diye güzel bir sistem zannediyorsunuz....

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
arkadaşlar ben nedesem apple den vazgeçmiyceksiniz ayrıca kafadan sıkmıyorum 1 sene apple kullandım. sırf pahalı diye güzel bir sistem zannediyorsunuz....
demek ki apple kullanamamışsın düzgün olarak.telefon değil de herhangi bir bilgisayarını kullandın mı.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
açık açık soruyoruz işte kardeş. Neden beğenmedin ? Neden bu apple karıştılığı ?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
öyle konuşup konuşup nedenini söylemeden gitme birşey söylüyorsan arkasında dur açıkla nedenini.

mrt-06

mrt-06

Üye
maci 1 sene kullandım evet sorunları kısaca şöyle:
-aşırı bir ısınma oluyor.
-normal bilgisayarlara oranla daha fazla enerji harcıyor.
-işletim sistemindeki çubuk düğmeleri ve diğer grafik arayüzlerinin kullanımı hiç rahat değil.
-çoğu donanımı desteklemiyor.
-uygulama ve oyun desteği türkiyede çok az.
-güvenlik duvarı zayıf
--bana göre tek artı yönü ince tasarımlı olmaları.

Teom@n

Teom@n

Üye
Isinma konusu ilginc. Cok fazla kullanmadim , kullanan arkadaslarimin Maclerini kullanmistim demek ki dikkat etmemisim o zaman.
Tecrube gibisi yok.

mrt-06

mrt-06

Üye
teoman arkadaşım sonra diyorsunki üslubun sert ben şimdi bu cvp ne yazıyım

Teom@n

Teom@n

Üye

demek ki apple kullanamamışsın düzgün olarak.telefon değil de herhangi bir bilgisayarını kullandın mı.

öyle konuşup konuşup nedenini söylemeden gitme birşey söylüyorsan arkasında dur açıkla nedenini.

ortaya bi laf atıyorsa yazması lazım.

aynen hocam bekliyoruz bakalım neymiş arkadaşın apple'la sorunu :zzz::zzz:

Arkadaslar, lutfen usluplariniza biraz daha dikkat edin. Cumleleriniz hafiften sertlesmeye basladi, bu sekilde devam ederse karsilikli kirginliklarin olusacagi bir konu sahibi olacagiz.

Elbette herkes ayni fikri paylasmayabilir fakat bu demek degildir ki karsilikli hosgoru icinde tartismayalim. Burada bildiklerimizi ve bilmediklerimizi guzelce tartisarak sonuca baglamaliyiz ki konuyu takip eden arkadaslarimiz bundan faydalansin.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
teoman arkadaşım sonra diyorsunki üslubun sert ben şimdi bu cvp ne yazıyım
arkadaşım ilk cevabınla üslubu sen sertleştirdin. sonra bu üslup ne deme konuya güzelce bi şekilde dahil ol , apple'a en adi firma bile desen üslubuyla de ki yanlış anlaşılmayasın. ondan sonra sorun olmayacaktır ve alacağın cevapta ona göre kibar olacaktır.
Yardımlarınız için sağolun
İyi Forumlar..

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
mrt-06

mrt-06

Üye
pardon ama sadece fikrimi söyledim sonra hepiniz üstüme geldiniz ilk ben mi başlattım?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
maci 1 sene kullandım evet sorunları kısaca şöyle:
-aşırı bir ısınma oluyor.
-normal bilgisayarlara oranla daha fazla enerji harcıyor.
-işletim sistemindeki çubuk düğmeleri ve diğer grafik arayüzlerinin kullanımı hiç rahat değil.
-çoğu donanımı desteklemiyor.
-uygulama ve oyun desteği türkiyede çok az.
-güvenlik duvarı zayıf
--bana göre tek artı yönü ince tasarımlı olmaları.
:kop:ısınma mı? uygulama ve oyunlar bulursun istediğin zaman internet ne işe yarıyor. güvenlik duvarı zayıf demişsin ama daha işletim sistemine girebilen virüs yok varsa da çok çok az ve kullanımı gayet güzel ve kolay çok kullanışlı müthiş bi sistem. çoğu donanımı desteklemeyebilir tabi ona da gerek yok.

- - - Eklendi - - -

arkadaşım ilk cevabınla üslubu sen sertleştirdin. sonra bu üslup ne deme konuya güzelce bi şekilde dahil ol , apple'a en adi firma bile desen üslubuyla de ki yanlış anlaşılmayasın. ondan sonra sorun olmayacaktır ve alacağın cevapta ona göre kibar olacaktır.
Yardımlarınız için sağolun
İyi Forumlar..
burda amaç kötülemenin neden olduğu genel olarak açıklamak. bunun için beklemiştik tlgcn3 arkadaşımla beraber. yoksa biz sakindik.:oke:

mrt-06

mrt-06

Üye
tmm kardeşim o senin görüşün buda benim bu konudan çıkıyorum

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi

burda amaç kötülemenin neden olduğu genel olarak açıklamak. bunun için beklemiştik tlgcn3 arkadaşımla beraber. yoksa biz sakindik.:oke:
aynen. Neyse artık şu vatan indirim yapsada alsam Macbook Air'ı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt