Bu siteyi biliyormuydunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Bu siteyi biliyormuydunuz?
Fenerbahçe Spor kulübü lisanslı ürünleri Resmi satış sitesi:
site eminim çok önceden vardır ama ben yeni keşfettim. cahilliğime verin. benim gibi şehrinde fenerium bulunmayan varsa işte bu siteden alışveriş yapabilirler. ben özellikle formalara baktım. yeni formaların tamamı 85 YTL, (85 YTL lik formalar climacool özelliğine sahip kumaştan yapılmış ve KK olarak belirtilmiş.) eğer isminize özel forma isterseniz aradaki fark sadece 10 YTL (95 YTL) ben neon formadan alacağım bir tane. hayırlısı olsun bakalım. site sadece forma için değil arkadaşlar, her türlü Fenerbahçe ürünü bulabilirsiniz. (T-shirt, şort, capri, kupa, anahtarlık, çakmak, mouse, klavye, bebe giyim vs.)

schumici

schumici

Üye
adresi bilmeyen arkadaşlarımız için paylaşmana çok çok teşekkürler kardeşim. parayı biriktirme vakti:D:D:D

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
adresi bilmeyen arkadaşlarımız için paylaşmana çok çok teşekkürler kardeşim. parayı biriktirme vakti:D:D:D
evet kardeşim. umarım işelerine yarar arkadaşlarımızın. kardeşim ben neon formayı düşünüyorum ne dersin? klasik mi? neon mu? yardımcı olursan sevinirim.

schumici

schumici

Üye
kardeşim açıkçası ben bu sezon ki formaları hiç beğenmedim.:(

bunda en büyük etken formalar yakalı bende uyuz oluyorum valla. ama neon değişik duruyo. çubukluyu her sezon alabilirsin ama neon sadece bi sezon üretilcek. zaten sende çok sevmişsin o yüzden bence bu sezon neon al seneyede forma tam sportif bi şekilde olursa çubuklu al bence;)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim açıkçası ben bu sezon ki formaları hiç beğenmedim.:(

bunda en büyük etken formalar yakalı bende uyuz oluyorum valla. ama neon değişik duruyo. çubukluyu her sezon alabilirsin ama neon sadece bi sezon üretilcek. zaten sende çok sevmişsin o yüzden bence bu sezon neon al seneyede forma tam sportif bi şekilde olursa çubuklu al bence;)
bende aynen dediğin gibi yapmayı düşünüyordum, kalbin çok temiz kardeşim. Allah razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt