Bu siteler güvenilirmi? Cep telefonu alacağımda.

EgZOtiCs

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cep telefonu alacağım bu sitelerden alış veriş yapan oldumu güvenilirmi?


NOT:Sitelerin güvenliğinden emin olan arkadaşlar cevap yazsın lütfen.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar bilen yokmu?
 
keremerson

keremerson

Üye
İlk kez duyuyorum birader, bence daha güvenilir siteler varken bulaşma bunlara..
Reklam gibi olmasın ama bence;siteleri gayet güvenilir, ve sürekli alışveriş yaptığım ve herkesin bildiği siteler.. :oke:
5-10 ytl fark için gereksiz yani bence ;)
 
safakk

safakk

Üye
dediğin sitelere ben pek güvenmiyorum ancak ereyon ve hepsi buradanın güvliğinden şüphem yok ;)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt