Bu Programı Bilen Duyan Gören Varmı ?

• 4 Ekim 2013
  • 1630 Okunma
  • 20 Cevap

1. üniversitede okurken yani son sınıfı :) arkadaşım misafir getirdi adam telefondan android bi teldi ama tam hatırlayamadım nese bnm modeme bağlandı bizim internet gitti kamerasıyla resimimi çekti ben nereye girmeye çalışırsam çalışayım hep kendi resmimle karşılaştım :) cafelerde filan çok eğlendik biz ama ne yaptıysam programı alamadım vermedi adam bana şimdi hala arıyorum ama bulamadım bu programı yada bu tarz bir program bilen varmı :D ??

Yazan: zihni_1905
  2. Kandırmış seni öyle bi yazılım yok :D

3. Gözlerime mi sanamı inanayım :D

4. Ya belki daha önceden işlemler yapmış olamz mı?

5. ilginc biseymis:D uygulama degil de kendi yaptigi bi islem de olabilir.

eray1992 bunu beğendi.
  6. Daha önceden yapamaz adam evimize ilk kez geldiğinde yapmıştı:D gayet güzel girebiliyordum o telefonla bağlanana kadar :D

eray1992 bunu beğendi.
  7. Öyle bi pro var hatta bu forumda. İndirip denemedim ama bu forumda olduğunu çok iyi biliyorum...

zihni_1905 bunu beğendi.
  8. interneti kesebilirim uygulama var ama resim olayini ilk kez duydum:D

zihni_1905 bunu beğendi.
  9. Kesen uygulama hangisi ? ben biraz bakındım ama rastlamadım belki onun üzerinde biraz oynanabilir :)

10. edit: interneti kesen uygulamanın adı : wifi kill. bu forumda olacaktı. diger uygulamayı bulursanız cok makbule gecer :)
    edit: gerci bende hatırladım simdi ole bi program . hatta telefonuma indirmistim sırf o ozelligi icin ama calıstıramamıstım. bu forumdaydı o da ararsan bulabilirsin ;)

11. wifi kill buldumda diğerini daha bulamadım bakalım yardımları bekliyoruz :D

12. Resim gonderen dsploit

ali.clay bunu beğendi.
  13. demekki varmış :D Allah razı olsun ya :D

14. Oyle bir yazilim var

15. Dsploıt bende de var busybox ve root ıster

zihni_1905 bunu beğendi.
  16. Aynen root istiyor ama resim gönderiliyor

17. busybox ne oluyor cihaz root lu da ?

18. Busybox var google playda indir o kuruyor

19. bende duzgun calismadi surekli donuyor ve resim olayini goremedim

Yüklüyor...
17/11/2018 - 00:00