Bu makine bu Fiyata uygunmudur?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Bu makine bu Fiyata uygunmudur?

evet beyler uygunmudur?

ultraslan_1980

ultraslan_1980

Üye
benim hoşuma gitmedi yüzeysel oralak bakılırsa hoş gibi görünsede iç acıcı bir cihaz değil bence teknosa stokalarını tüketmeye çalışıyor
internette araştırdım kullanan kişilerin yaptığı bir kaç yorulmarı aşağıda bir bak istersen ben tavsiye etmem yinede sen bilirsin:
YORUMLAR:

1-ben cihazı aldım ama acıkcası gece cekimleri rezalet hatta gündüz cekimleride beni tatmin etmior acıkcası verdiğim paraya acıdım denemediğim mod kalmadı yok arada güzel pozlar cıkıor ama genelde yaa bulanık vs acıkcası mennun değilim....

2-
acik ortamlarda birkac cekim yaptim fotolar makinada gayet net gozukmesine ragmen pc de pek umdugum gibi cikmadi arka fontlar genel olarak karanlikti evde cektigim fotolar yani foto kapali ortamlardaki verimi oto modda beni tatmin etmedi anca cd deki programla fotolarin kOntraslarini actiginda gayet guzel oluyor ama bununla ugrasasip duzeltmek gerekiyor urunu bugun iade etmek istedim teknosa acilmis urunu almiyo yani durum boyle napalim saglik olsun degisim yapabilrsem yapacagim olmadi elImizdeki ile idare edicez

3-
acik ortamlarda birkac cekim yaptim fotolar makinada gayet net gozukmesine ragmen pc de pek umdugum gibi cikmadi arka fontlar genel olarak karanlikti evde cektigim fotolar yani foto kapali ortamlardaki verimi oto modda beni tatmin etmedi anca cd deki programla fotolarin kOntraslarini actiginda gayet guzel oluyor ama bununla ugrasasip duzeltmek gerekiyor urunu bugun iade etmek istedim teknosa acilmis urunu almiyo yani durum boyle napalim saglik olsun degisim yapabilrsem yapacagim olmadi elImizdeki ile idare edicez

4-
22. saniyede ekrana hayalet gibi birşey geliyor.

Uzak durulması gereken bir makine. Düzenli olarak kampanya yapıp elden çıkartmaya çalışıyorlar. Bugün yine kampanya ile 500 yapmışlar. (Şu an 460)

Üç yıl öncenin iyi makinesi, bugün demode olmuş, 6 ay sonra hurda gözüyle bakarsınız. Paranıza kıyın fz-150 alın kıyamıyorsanız sx-130 alın. Ama buna bu parayı vermeyin yazıktır.

KARAR SENİN ......

Uzak durulması gereken bir makine. Düzenli olarak kampanya yapıp elden çıkartmaya çalışıyorlar. Bugün yine kampanya ile 500 yapmışlar. (Şu an 460)

Üç yıl öncenin iyi makinesi, bugün demode olmuş, 6 ay sonra hurda gözüyle bakarsınız. Paranıza kıyın fz-150 alın kıyamıyorsanız sx-130 alın. Ama buna bu parayı vermeyin yazıktır.
4-

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Kullanım amacı ne olacak? Bu cihazın 21x optik zoom dışında kompakt makinelerden pek artısı yok gibi duruyor. Otomatik çekimler yapacaksan ve 21x zoom ihtiyacın yoksa bu boyutlarda bir makine almaya gerek yok. Manuel çekimler yapıp kendini geliştireceksen de bu cihazın sana faydası olmaz.
Ucuz manuel ayarlı bir cihaz olarak Canon SX150 yi araştırmanı tavsiye ederim.

aykt

aykt

Üye
teknosadan birşey alma derim :) biraz daha araştır bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...