Bu Kripto Para Sizi Dolandırmak İçin İcat Edildi.

Sponsorlu Bağlantılar

turkans

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kripto Para Sizi Dolandırmak İçin İcat Edildi.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

2009'da bitcoin'in piyasaya sürülmesinden bu yana kripto para madenciliği yapıyorlar. Kripto para birimleri ilk başlarda önemsenmese de yavaş yavaş pizza satın almak için bile kullanılan finansal para sistemine dâhil oldu. Bu büyük teknoloji dünya hükümetleri için bir cehennem, adeta hız treni yolculuğu gibi çok hızlı gerçekleşti.

Eğer en başından beri bu gemideysen şanslısın, muhtemelen şu an çok zenginsin, eğer 2010 yılında 10 bitcoin satın almış olsaydın en fazla 1 dolar öderdin. Bugün bu bitcoinler neredeyse yarım milyon dolar değerinde olurdu.

Bunun gibi istatistikleri her yerde görmüşsünüzdür. Aslında bunlar, bu kripto para çılgınlığını yarattı. Yatırımcılar büyük getiriler arıyor, tıpkı ABD de altın hücumda olduğu gibi. Bu altına hücum meselesini bilmiyorsan videoda onuda anlattım çünkü bu konuyla gerçekten bağlantılı.

Bu videoda zengin olma hayali ile dolandırmak üzere inşa edilen bir kripto para sistemini araştırdık. Kripto para yatırımı güvenilir mi? Bu Kripto Para yani Altcoin Sizi Dolandırmak İçin İcat Edildi. Bu kripto para dolandırıcılığı ile 175 ülkede milyonlarca insanı dolandırıldı.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: PALA. ve gonyalı

gonyalı

gonyalı

Üye
Paylaşım için teşekkürler

PALA.

PALA.

Üye
Bunlar da bu zamanın Sülün Osman'ları.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
dinen doğru olmayan bir yoldan gelir elde etmekten kaçınmak gerek. bırakın zengin olanlar olsun. en çok piyango vsden para vuranları gördük.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
dinen doğru olmayan bir yoldan gelir elde etmekten kaçınmak gerek. bırakın zengin olanlar olsun. en çok piyango vsden para vuranları gördük.
Zengin olmadım belki ama bayağı kazandım
daha sonra işten ayrıldım
1.5 ay işsiz kaldım gün geldi ekmek param kalmadı borç aldım
En son Yine aynı işyerine geri döndüm
Nasıl ayrıldığımı ben bile bilmiyorum gitti milyarlar kriptodan kazandığımda nere gitti hiç bilmiyorum.
Artık kripto paralarla ilgilenmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Nasıl ayrıldığımı ben bile bilmiyorum gitti milyarlar kriptodan kazandığımda nere gitti hiç bilmiyorum.
Daha büyük bir belaya bulaşmamak adına bu size bir uyarı olmuştur. Alın teri olmayan işden hayır gelmez, bereketi de olmaz.
Bunların yüzünden kaç ocak söndü, insanları kandırıp, bedava reklam yaptırıyorlar ve en sonunda paraları toplayıp ortadan kayboluyorlar.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Haydan Gelen Huya Gider Derlerya. Aslında Burada kı Kilit Nokta Birey. Yani Örnek Veriyorum Sana Ufak Bir Dalga Çarpmiş Geri Çekilmişsin Ama Millete Tusunamı Vuruyor.Adam Ya Rabbi Şükür Diyor.Neden Çünkü Alışmışlar vede Dinen Sakat Oldukları İçin Bu Tarz Şeylerde Normal Geliyor.Hani Bir Örnek Vardır Adamın Birisi Arkadaşına Yemek İsmarlıyor. Yemek Yiyip Çıkıyorlar ve Bir Süre Sonra Adamı Karnından Vuruyorlar.Sonrasında Adam Ulan Bi Helal Lokma Yedim Oda Çıktı Karnımdan Dedi :) Şimdi Bazı İnsanlar Harama Alışmıştır Birşey Olmaz. Bazılarıda Ufak Ucundan Yiyor Böyle Musibet Belalarla Akıllanıyorlar.

Hz Alinin Şu Sözü Çok Hoşuma Gitmiştir
“Eğer başımıza gelen musîbetler bizi Allah'a yaklaştırıyorsa birer imtihandır. Eğer O'ndan uzaklaştırıyorsa, birer cezadır.”
Mesaj birleştirildi:

Daha büyük bir belaya bulaşmamak adına bu size bir uyarı olmuştur. Alın teri olmayan işden hayır gelmez, bereketi de olmaz.
Bunların yüzünden kaç ocak söndü, insanları kandırıp, bedava reklam yaptırıyorlar ve en sonunda paraları toplayıp ortadan kayboluyorlar.
Her Geçen Gün Kripto Düştü Diye Aileler Boşanıyor Ediyor. Zaten Şu Pandemi Zamanında Millet İyice Dara Düştü.Üstüne Bu Tarz Şeyler Yüzündne Yuvalar Bozuluyor Maalesef.

Adamlara Parayı Basıyorsun Onlar Faizini Alasıyla Yiyor Ediyor.Bugun Bankaların Yaptığı Şeyde Aslında Tamamen O.Senin Benim Paramla, Para Kazanıyorlar Bizimde Açlıktan Ağzımız Kokuyor :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yalan söylüyorsun...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Simit Olsa Neyse Ama Kek Olmaz Mübarek.Ha Dersen ki Benim Hatrım İçin O Zaman Çay Olduğu İçin Yiyebilirim :bilmm ha Dersen ki Ben sana Eşit Şekilde Her Yeri Islanmış vede Orta Kalınlıkta Islak Kek Yaparım Çatal Kaşık Parmak Ne Varsa Yersin Bak Oda OLur :spr

PALA.

PALA.

Üye
Simit Olsa Neyse Ama Kek Olmaz Mübarek.Ha Dersen ki Benim Hatrım İçin O Zaman Çay Olduğu İçin Yiyebilirim :bilmm ha Dersen ki Ben sana Eşit Şekilde Her Yeri Islanmış vede Orta Kalınlıkta Islak Kek Yaparım Çatal Kaşık Parmak Ne Varsa Yersin Bak Oda OLur :spr
Yok daha bişey demiyorum, en iyisi sokma yiyin

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Koyunun biri, bir kase toprak içinde ot satıyor. Bunu gören başka bir koyun her yerde ot var neden senden ot alayım ki diye soruyor. Koyun cevap veriyor. Çünkü merak ediyorsun

gonyalı

gonyalı

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61