Bu Kızın Ne Dediğini Anlayan Varsa Bana Söylesin....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kızın Ne Dediğini Anlayan Varsa Bana Söylesin....
Vallahi hayatımda bukadar saçmalayan , bi dediği bi dediğini tutmayan bi insan görmedim... Saçma sapan saçmalıyor bir dediğinin diğer deiğiyle hiç birinin hiçbirisiyle alakası yok... Nasıl insan anlamadım gitti bide utanmadan yorum yapıyor :hmmm

[video=youtube;GrfpbJGxhZ4]http://www.youtube.com/watch?v=GrfpbJGxhZ4&feature=related[/video]

• Beğen
Tepkiler: jackalmami

jackalmami

jackalmami

Üye
:sahan:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
çok bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen laf kalabalığı yapıp çok biliyor gibi gözüken biri. Biri demekte istemiyorum çünkü kişiliği yok gibi. Bir de öğretmen olacak :nono:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
çok bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen laf kalabalığı yapıp çok biliyor gibi gözüken biri. Biri demekte istemiyorum çünkü kişiliği yok gibi. Bir de öğretmen olacak :nono:
Aynen öyle. Konu türban değil ha , bunun saçmalaması... Okadar berbat yani....

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
technicker

technicker

Üye
Model konusunda %100 haklı :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
herkes düşüncesinde özgür olmalı neden mini giyenlere karışılmıyorda türban takanlara bu kadar sarıyorlar anlamıyorum. Heleki müslüman bir ülkede yanlış anlamayın ikisinede saygım var herkes istediğini giyer ama kuş kadar beyniyle videoki kız gibi saçma sapan konuşanları görünce dayanamıyorum:off:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Benim görüşüm isteyen istediğini giysi kardeşim. O mini giyer bu başörtü takar bu ceket giyer o dekolte giyer ne giyerse giysin ( tabikide çok aşırı bi anormallik olmadıktan sonra).... Bu kadar basit.... Bukadar ya bukadar basit ama bunu anlamıyorlar....

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
nasıl hakaret etsem bilemiyorum yazık...

Böyle insanlar medeniyetin çıplaklıkla olduğunu sanıyorlar.

"medeniyet çıplaklıkla olsaydı hayvanlar bizden daha medeni olurdu...

Bu arada adam iyi dayanmış. Ben olsaydım orda o kız şimdi yoktu.

TheMadness

TheMadness

Üye
Bundan öğretmen olmaz. Bir dediğini diğeri tutmuyor :hmmm

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
nasıl hakaret etsem bilemiyorum yazık...

Böyle insanlar medeniyetin çıplaklıkla olduğunu sanıyorlar.

"medeniyet çıplaklıkla olsaydı hayvanlar bizden daha medeni olurdu...

Bu arada adam iyi dayanmış. Ben olsaydım orda o kız şimdi yoktu.
Medeniyet açmaksa bedeni , desene hayvanlar en medeni (M.Akif Ersoy)

Bu arada açık veya kapalı olmak çok geniş bir kavram . Genel olarak halkımız kapalı olanları çok namuslu ,açık olanları şımarık veya terbiyesiz oalrak görüyor. Halbuki ne türbanlılar var şeytanlıktan başka işi yok , ne açıklar var gönlü tertemiz... İşte bizim insanlar bunu anlamıyorlar. Kapalı dediğinde akla ilk türban geliyor. Buda çok yanlış birşey...

- - - Eklendi - - -

Bundan öğretmen olmaz. Bir dediğini diğeri tutmuyor :hmmm
Türbanda türlü model var diyor , sonra türban tek tip diyor. En sonunda fatal error veriyor hatta bi yerde tutuluyor böyle aksayarak sölüor. Ben olsam böyle birine ''hehe ya ondan'' derim geçer giderim....

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
75 milyon tane kapanma şekli var diyor 75 milyon tane şey birden söylüyor boş laf !

tempestshine

tempestshine

Üye
Bu ne ya :kop:

longway

longway

Üye
Küfür etmeyecem :)) karı .. İyyyy saçları pis yıkamamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...