Bu Hizmet Rezalet!

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Bu Hizmet Rezalet!
Ben turkcell'den faturaya ek sony xperia u cihazımı aldım.Aldığım tarih 2012 eylül 16 sı idi.Telefonumun ekranı kırıldı aldğım yere verdim telefonumun ekran değişmesini talep ettim.Telefonu 08/04/2014 tarihinde aldığım yere verdim.14/04/2014 de gönderilmiş servise.Sonra bana geçen hafta bi telefon geldi.Cihazınız yapılmadı servis garantisinin dolduğunu söyleyip geri yolladı dedi.Benim garanti belgemde 24 ay garantisi olduğu söyleniyorPeki garanti belgesinde tarih 28/06/2012 yazıyor.Benim cihazım oraya gideli tam 1 ay oldu.Garanti dolmadığı halde bana geri gönderilmesi ayrı bir dert birde 1 ay bekleyip cihazı Tamir Etmeden göndermeleri ve sebeplerininde garanti süresi dolmuştur demeleri beni delirtti.Ben bu firmayı iyi bir firma olarak biliyordum.ben onların yüzünden 1 ay 1600 kullanmak zorunda kaldım bu ne rezalet beni aradıklarında yapıldıda geldi sanmıştım.birde garantisi dolduğu için cihazınız geri gönderilmiş dedi en kısa zamanda gelip alınız dedi.Ben şimdi ne yapayım ? akıl verin lütfen.

mürteza16

mürteza16

Üye
Rezaletmiş gerçekten.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tüketici haklarına başvur

heathrow

heathrow

Üye
Ekran kırılması garanti kapsamında degildir. Kullanıcı hatasıdır. Benim de başıma geldi. Gecmis olsun.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ben zaten dilekçede belirttim tarafımca tutarın ödenmesi falan diye ama dur bakalım görüşcem turkcell değil netcell ile sorun yaşadım aracı olan turkcell bu ne ya kafamı karıştırdılar :)

ozakin70

ozakin70

Üye
ekrani sen kirdiysan garanti bakmaz

phasan

phasan

Üye
Aslında garantı olayı pek gecerlı degıl telefonda sonucta elektronık ama yok sunda garantı olmaz yok bunda olmaz ozaman 2 senelık garantı ne ıcın var

Üst Alt