Püf Noktası Tüketici hakem heyeti hakkında bilgisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Tüketici hakem heyeti hakkında bilgisi olan?
Samsung galaxy note 4 cihazım var. Yaklaşık 20 defa servisine götürdüm ve cihazın bir türlü ekranını yapıştıramadılar. Tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Sonuç lehime açıklandı. Belgede firmadan 15.11.2016 tarihinde savunma talebinde bulunulmuş ancak savunma yazımız geri iade edilmiştir yazıyor.
Bugün mağazaya gittim bize tebliğ gelmedi, o yüzden bir şey yapamayız beklemeniz gerekiyor dediler. Bende sinirlendim icra müdürlüğüne başvurcam dedim. Biraz yalvarır gibi oldular sonra ordaki elemana bu para senin cebinden mi çıkacak diyince sustu. Sonra icra müdürlüğüne gittim. Dosyayı hazırladım tam verirken ordaki çalışanda bugün yılbaşının son günü çok yoğunuz o yüzden haftaya gelin dedi. Sonra mağazanın genel merkezini aradım durumu anlattım. Yine tebliğ gelmemiş geldiğinde size dönüş yapacağız dediler. Bende ne kadar süre içinde gelir diyince bilmiyorum dediler. Haftaya pazartesi tekrar aricam dedim tamam dediler ama işi sallayacaklarını düşünüyorum. Bu arada 15 gün içinde firma itirazda bulunabilirmiş. Bunun için mi zaman kazanmaya çalışıyolar acaba? Bu konuda bilgisi olan ne yapacağım hakkında yardımcı olursa çok mutlu olurum.. pazartesi aricam yine tebliğ gelmedi derlerse direk icraya mı vereyim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
Konuya tam hakim değilim ama tüketici hakem heyetinin sonucunun gelmesi 2-3 ay bulduğu bile oluyor
arkadaşım gm5+ ile ilgili sorun yaşadı thh verdi sonucu eve posta ile gelecek demişler 3 ay oldu gelemedı :D

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Konuya tam hakim değilim ama tüketici hakem heyetinin sonucunun gelmesi 2-3 ay bulduğu bile oluyor
arkadaşım gm5+ ile ilgili sorun yaşadı thh verdi sonucu eve posta ile gelecek demişler 3 ay oldu gelemedı :D
bana posta geldi ama mağazaya gitmemiş neyse 15 gün dolsunda görürüm onları :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
İcraya vermiştim geçen hafta tutuştular hemen çağırıp iade işlemlerini yaptılar 3200 tl paramı geri verdiler :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi