Bu haber doğru mu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
Bu haber doğru mu !
Arkadaşlar nette geziyordum ve şu sayfada www.chip.com.tr/konu/meego-nun-gelistirilmesi-durduruldu_28968.html İntel 'in N9 un işletim sistemi olan meego'yu geçici olarak bıraktıgı yazıyor ama söylentiler destegin ilginin az olusundan dolayı da kesilecegi söyleniyor.Nokia ne yapmaya çalışıyor anlamış degilim hem üretiyor hemde destek kesiliyor işletim sisteminden ? Biliyorum uygun bölümde açmadım ama sonuçta bizde nokia kullanıyoruz ve n8ini satıp n9almayı planlayan arkadaslar var onun icin açtım konuyu..n9almayı birkez daha düsünün derim.nokia ne yaptgını bilmiyor.benm bildigim telefon üretilmeden önce herşey ayarlanır uygulama oyun vs.vs. Ama destek kesiliyor ! Uyuz oldum yaa :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokia, Microsoft'la olan anlaşmasından da çarkedip yeniden Symbian'da kalma kararı alırsa hiç şaşmam :D

Symbian üzerinde yaptığı çalışmalar ve yayınladığı güncellemeler, önümüzdeki aylarda (yılın sonlarında) çıkması beklenen Windows Phone 7'li telefonları unutturdu bile...

traineryou

Üye
evet haber doğru.
meego lu işletim sistemine sahip tek telefonun n9 olacagi daha önce açıklanmıştı.
nokia n9 için meegoyu geliştirme aşamasında iken microsoft ile anlaştı ve bundan sonraki süreçte üreteceği telefonlarinda windows mobile kullanacağını açıklamıştı.
meego ellerinde yarim kalan bir projeydi , tamamlayip n9 ile piyasaya sürülecek ve arkası gelmeyecek.

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar nasl bi sirket bu .s resmen batırıyorlar sogutuyorlar.w7 ile de pek basarılı olacağnı sanmyrm

• Beğen
Tepkiler: Masha

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:ehe

trontr

Üye
ya meego süper bişiydi ama ya şifreli wlanların şifresini çözen program bile vardı onda.

_ardaa

_ardaa

Üye
MeeGo'yu maxicep'e satsınlar ortaklaşa geliştirelim

saruman_me

saruman_me

Üye
bu elop un umrunda değil ki onun istediği oldu zaten windows phone yi çıkarıyo ne kadar başarılı ne kadar başarısız olucağı umrunda değil eğer umursamış olsaydı şu an zaten hali hazırda piyasada bi çok markanın mango su var ve nokia nın çıkaracağı telefondan çok üstün bunu bilmiyormu eop biliyor ve nokia kulanıcı kitlesinin meego nun çok sevildiğini ve bekleninen kan olduğunuda pekala biliyor ama bi insan ileriye dönük düşünceler ve aatılımlar yapmıyorsa demekki bu işte bi iş var ve nokia ya müstehak kurul bunu görmezden gelip hala sesini çıkarmıyorsa yakında nokia windows un olur ve tlf yerine pc üretir zaten büyük olasılıklada elop un istediğide buydu ben tahmin ediyorum..

.BlueTR

.BlueTR

Üye
:d: dedik n9 culara MeeGoo iyi değil dedik bişey olmıcak dedik yaramıcak kimseye dedik öylede oldu.Şimdi siz fandroid dersiniz Allah bilir :D

XER01

XER01

Üye
:d: dedik n9 culara MeeGoo iyi değil dedik bişey olmıcak dedik yaramıcak kimseye dedik öylede oldu.Şimdi siz fandroid dersiniz Allah bilir :D

Ben dedim MeeGo'ya umut bağlamayın diye, fandroid pervanedroid oldum.. Başarılı bir sistem ama desteklenmeyecek..

Nokia'nın Ceo'su Microsoft için çalışıyor zaten, Nokia'nın yapacağı MeeGo'lu telefondan hayır gelmez o yüzden.

Samsung ve LG eğer MeeGo'lu telefonlar çıkartma kararı alırsa bir umut olabilir anca.

saruman_me

saruman_me

Üye
iyi olmayan meego değil kardeşim iyinin arkasında durmayanlar.. arada çok büyük fark var..

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
evet iyinin arkasında durmuyorlar !

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Ben dedim MeeGo'ya umut bağlamayın diye
bunu demek isteedim zaten herkes MeeGoo çıkıcak nokia hepsini batırcak diye düşünüyodu.

XER01

XER01

Üye
LG'nin prototipi vardı bir tane , o çok iyiydi. Keşke onu çıkartsa piyasaya valla gider alırım.

Kedi Yavrusu

Üye
süper bir pazarlama taktiği (!)
gerçekten tebrik ediyorum (!)

sen tut o kadar telefon üret, reklam yap.
tam satılacağı zaman "destek vermiycez" de.

• Beğen
Tepkiler: XER01
XER01

XER01

Üye
süper bir pazarlama taktiği (!)
gerçekten tebrik ediyorum (!)

sen tut o kadar telefon üret, reklam yap.
tam satılacağı zaman "destek vermiycez" de.

Bir şirketin olur ve böyle bir CEO atarsan şirketin başına gayet normaldir :zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: EroL
Uruloki

Uruloki

Üye
ya destek olmayınca işletim sisteminin kötü olduğu nerden çıkartıyosunuz ya siz işletim sisteminden anlamıyorsunuz ya da bir şey demek için yorum yapıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt